Enter your search keyword or phrase and press enter.

Zespół

Zespół

Z przyjemnością prezentujemy nasz zespół redakcyjny magazynu Luxury Boutique z siedzibą w Warszawie i Londynie.

Jeśli uważasz, że możesz wnieść wartość do naszej pracy i jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu redakcyjnego prosimy o e-mail: info@lbmagazine.pl

 

 

Adrian Kołodziej

CEO

Założyciel i CEO Luxury Media - wydawcy magazynu LUXURY BOUTIQUE. Luxury Boutique jest spełnieniem jego marzeń o wprowadzeniu na polski rynek światowej klasy luksusowego e-magazynu o tematyce lifestyle i markach premium. Pasjonat innowacyjnego marketingu, nieruchomości, podróży i golfa.

Beata Puziow

Managing Director

Beata urodzona optymistka, przez ponad 15 lat pracowała w świecie mody i branży kosmetycznej. Współpracowała z międzynarodowymi markami takim jak Hugo Boss, Inditex, L'Oreal i Nike. Swoje zamiłowanie do mody łączy z podróżami oraz eksplorowaniem świata kulinarnego a formę buduje biegając i grając w tenisa.

Paulina Woyciechowska

Head of Communications

Paulina jest absolwentką Szkoły Biznesu na kierunku zarządzanie i marketing oraz absolwentką studiów podyplomowych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Jest kreatywną i energiczną optymistką z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w marketingu i PR.
Paulina uwielbia podróże i spędzanie czasu z rodziną.

Kamila Bundyra

Marketing Manager

Kamila budowała swoje doświadczenie zawodowe jako menedżer marketingu w globalnych korporacjach oraz w dużych przedsiębiorstwach. Przez wiele lat związana z branżą sportową (piłka nożna). Doświadczenie zdobywała również w telewizji, produkując programy sportowe na żywo. Pasjonatka sportu i podróży.

DIETER BLOM

Redaktor magazynów międzynarodowych

Dieter jest założycielem i właścicielem Versus Media, agencji digitalowej specjalizującej się w projektowaniu stron internetowych, marketingu cyfrowym i brandingu dla startupów aż po luksusowe, globalne firmy o ugruntowanej pozycji. Dieter posiada wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie.

Debbie Stone

Redaktor magazynów międzynarodowych

Debbie pracuje w świecie biznesu i urody od dwudziestego roku życia, kiedy to otworzyła własną sieć salonów piękności i klinik kosmetycznych, dbając o klientów z całego świata.
Uwielbia czytać, podróżować oraz jadać posiłki z przyjaciółmi i rodziną. Debbie odpowiada za redakcję magazynów międzynarodowych.


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine