Enter your search keyword or phrase and press enter.

2 marca, 2021

Letnia rodzinna zabawa w Four Season Resorts Tajlandia

Letnia rodzinna zabawa w Four Season Resorts Tajlandia

Four Seasons Resorts Thailand  doskonale nadaje się do podróży wielopokoleniowych i rodzinnych, oferując szeroki wybór zakwaterowania i posiłków, a także szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. W każdym z resortów młodzi goście mogą wybierać z pośród wielu dobrze zaprojektowanych zajęć fakultatywnych  dla nastolatków i dzieci, a wśród nich m.in. zajęcia, które przybliżą im tętniącą życiem kulturę Tajlandii. Dedykowany klub dla dzieci i wyjątkowy zespół czuwa nad bezpieczeństwem pociech zapewniając im świetną zabawę. „Z pewnością to jeden z głównych powodów, dla których tak wiele rodzin powraca co roku do Four Season Resorts”, uśmiecha się Anthony Gill, dyrektor generalny Four Seasons Resort Chiang Mai i Tented Camp Golden Triangle.

Blisko natury

Dzięki własnym polom ryżowym Four Seasons Resort Chiang Mai oferuje niepowtarzalną okazję zapoznania się z kulturą rolniczą północnej Tajlandii. „Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą doświadczyć jak ciężka praca stoi za uprawą i zbiorem ryżu” – mówi Anthony. Zespół La-On Kids Club zabiera młodych gości na edukacyjny spacer po polach, podczas którego na własne oczy obserwują, jak uprawia się ryż. Po drodze mogą też spotkać słynne bawoły mieszkające na terenie ośrodka. W muzeum ryżu dzieci poznają różne rodzaje ryżu i ich zalety. Wreszcie dołączają do rolników, aby sadzić kiełki ryżu na polach. Nie trzeba dodawać, że uwielbiają się pluskać! Jest to jedna z najbardziej popularnych atrakcji ? „Tak – razem z kąpielą bawołów! Rodziny uwielbiają kąpać nasze bawoły, które są bardzo przyjazne ” śmieje się Anthony.

Glamping –  to połączenie  słów glamourous 

To połączenie słów glamorous i capming, inacznej luksusowy camping. Propozycja dla osób, które chciałyby spędzić czas na łonie natury nie rezygnując z wygody i luksusu. Wychodząc im naprzeciw Explorer’s Lodge, Four Seasons Tented Camp Golden Triangle proponuje glamping w magicznej bambusowej dżungli  Złotego Trójkąta.  Z zaledwie 15 namiotami stanowi idealną kryjówkę z dala od tętniącego życiem miasta. Wyjątkowy charakter projekty tego miejsca sprawia, że jest on idealny dla dzieci powyżej 10 roku życia.  „Oferujemy szeroki wybór restauracji i spa, a także zwiedzanie ośrodka i okolicy” – mówi Tobias Emmer, kierownik obozu. Spośród lokalnych perełek polecanych przez zespół, ulubioną atrakcją jest nauka technik łowienia ryb w rzece Mekong, kultywowana od tysięcy lat. W ramach wycieczki „Wędkowanie z mieszkańcami” możesz wypróbować łowienie  ryb rękami lub wędką bambusową z lokalnymi rybakami z regionu. Pływanie łodzią po rzece Ruak, która graniczy z Tajlandią, Birmą i Laosem, oferuje wyjątkowy wgląd w lokalny styl życia ”- mówi.

Zanurzeni w błękicie

Dla Four Seasons Resorts Thailand  mottem przewodnim jest zapoznanie gości z lokalnymi zwyczajami, przyrodą, kulturą i kuchnią.

Na południu, na dziewiczej wyspie Koh Samui, Four Seasons Resort Koh Samui oferuje unikatową atrakcję –  wgląd w morski ekosystem. Wody wokół ośrodka są domem dla tętniących życiem ogrodów koralowych i bogatego życia morskiego, czekających na odkrycie przez odkrywców z całego świata. „Coral Talk, prowadzony przez naszego biologa morskiego Benjawana Sansittisakunlirda (Khun Benji), to sesja edukacyjna, podczas której rodziny uczą się wszystkiego o rafie koralowej i zrównoważonym rozwoju” – mówi Sean Mosher, dyrektor generalny. Po Coral Talk goście mogą wybrać się na snorkeling i obejrzeć z bliska rafę przylegającej do ośrodka. Ci, którzy chcą bardziej zanurzyć się w podwodnym życiu, mogą zgłębić działania na rzecz ochrony koralowców w Resorcie – projekcie realizowanym pod patronatem Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR).

Zarówno  Chiang Mai jak i  Koh Samui są rajem na ziemi. Piękna, tropikalna przyroda, luksusowy serwis, dbałość o każdy szczegół, fantastyczna kuchnia, szeroki wybór atrakcji dla dzieci i młodzieży sprawią, że nie będziesz chciał wyjeżdżać. Tylko w Four Season potrafią sprawić by kurorty były jak dom z dala od domu. „Dzięki rozległym basenom, oryginalnie urządzonym salonom oraz komfortowym sypialniom, nasze rezydencje możesz nazwać domem” – mówi Sean. Dzięki dodatkowym korzyściom, takim jak transfer lotniskowy w obie strony i niezapomnianym doznaniom kulinarnym, te prywatne rezydencje pozwalają cieszyć się swobodą a jednocześnie zapewniają wystarczającą izolację, prywatność i komfort, które są bardzo potrzebne w tych czasach.

 

Jeśli chcesz przeżyć przygodę z rodziną  wyślij e-mail do Reservations , zadzwoń +66 0 2207 8900 lub skorzystaj z aplikacji Four Seasons App.

.


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine