Enter your search keyword or phrase and press enter.

Zespół

Zespół

Z przyjemnością prezentujemy nasz zespół redakcyjny magazynu Luxury Boutique z siedzibą w Warszawie i Londynie.

Jeśli uważasz, że możesz wnieść wartość do naszej pracy i jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu redakcyjnego prosimy o e-mail: info@luxuryboutique-mag.com

 

 

Adrian Kołodziej

Founder & Editor in Chief

Założyciel i Redaktor Naczelny magazynu LUXURY BOUTIQUE. Magazyn lifestyle Luxury Boutique jest spełnieniem jego marzeń o wprowadzeniu na polski rynek światowej klasy luksusowego e-magazynu o tematyce lifestyle i markach premium.
Pasjonat innowacyjnego marketingu, nieruchomości, podróży i golfa.

Łukasz Hodura

Editor & Luxury Real Estate Expert

Od lat interesuje się rynkiem dóbr luksusowych, nastawiony na nieustanny rozwój osobisty i zawodowy oraz relacje. Specjalizuje się w luksusowych nieruchomościach.
Jako uczestnik programu Zarządzania na Rynku Dóbr i Marek Luksusowych poznał tematykę i specyficzny charakter produktów premium, co wykorzystuje w swojej pracy.

Paulina Woyciechowska

Head of Communications

Paulina jest absolwentką Szkoły Biznesu na kierunku zarządzanie i marketing oraz absolwentką studiów podyplomowych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Jest kreatywną i energiczną optymistką z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w marketingu i PR.
Paulina uwielbia podróże i spędzanie czasu z rodziną.

Edyta Zaorska

Administrator

Edyta budowała swoje doświadczenie zawodowe jako menedżer ds. administracji w wielu organizacjach.

Doświadczenie zdobywa również w branży nieruchomości luksusowych i premium. Pasjonatka sportu i podróży. Wyrazem jej dbałości o ludzi są studia podyplomowe z obszaru well-beingu.

DIETER BLOM

Redaktor magazynów międzynarodowych

Dieter jest założycielem i właścicielem Versus Media, agencji digitalowej specjalizującej się w projektowaniu stron internetowych, marketingu cyfrowym i brandingu dla startupów aż po luksusowe, globalne firmy o ugruntowanej pozycji. Dieter posiada wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie.

Debbie Stone

Redaktor magazynów międzynarodowych

Debbie pracuje w świecie biznesu i urody od dwudziestego roku życia, kiedy to otworzyła własną sieć salonów piękności i klinik kosmetycznych, dbając o klientów z całego świata.
Uwielbia czytać, podróżować oraz jadać posiłki z przyjaciółmi i rodziną. Debbie odpowiada za redakcję magazynów międzynarodowych.


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine