Enter your search keyword or phrase and press enter.

9 maja, 2021

Najlepsze luksusowe samochody do kupienia w 2021 roku.

Najlepsze luksusowe samochody do kupienia w 2021 roku.

Świat drogich, luksusowych samochodów jest ekscytujący. Jeśli więc chcesz kupić zupełnie nowe auto premium, spróbujemy Ci w tym pomóc.

Przejdźmy od razu do przedstawienia pięciu najlepszych nowych luksusowych samochodów, które można kupić w 2021 roku!

Porsche Panamera

Listę musi rozpoczynać Porsche. Limuzyna Panamera jest szybka i ma dużą moc. Wyróżnia ją przyjazny dla środowiska hybrydowy napęd – bez możliwości wyboru oleju napędowego. Ten supersamochód ma rzadką, jak na taki model, cechę – w środku jest dużo miejsca, więc możesz bez problemu zabrać ze sobą również swoich przyjaciół i bagaż. Porsche Panamera ma sportowy wygląd, który uzupełnia szeroki wyświetlacz z Apple CarPlay i błyszcząca tablica rozdzielcza.

Bentley Continental GT

Marka Bentley zawsze kojarzy się z luksusem. Prezentowany model to jednak o wiele więcej. Ma tradycyjny wygląd, a dwoma głównymi materiałami wykorzystanymi w wyposażeniu są skóra i drewno. Fotele są miękkie i wygodne, więc jeśli wybierasz się w podróż samochodem, Continental GT na pewno będzie odpowiednim wyborem. Jak na tak duże nadwozie, samochód jest zadziwiająco łatwy w manewrowaniu. Co więcej, od 0 do 60 mil na godzinę rozpędza się w zaledwie 3,7 sekundy.

Mercedes-Benz Klasy S

Klasa S jest wyposażona w najnowsze technologie i przystosowana do jazdy autonomicznej na czwartym poziomie. Oznacza to, że samochód ten jest w pełni zdolny do samodzielnej jazdy i radzenia sobie w nieoczekiwanych sytuacjach drogowych. Kierowca może w pełni cieszyć się swobodą, jaką daje taki samochód. Auto zachwyca również zewnętrznym wyglądem – atutem jest duży grill i aluminiowe felgi. Dodatkowo limitowana edycja Grand ma elektryczny szyberdach.

Audi A8

Jeśli chodzi o funkcje, Audi A8 jest bezpośrednim konkurentem Mercedes-Benz Klasy S, ponieważ oferuje podobny poziom autonomii. Audi idzie jednak o krok dalej. Ten inteligentny samochód dostrzega potencjalne zagrożenia, podnosi się, aby je omijać! Silnik V8 i 571 KM zaimponuje każdemu. Standardowa wersja wyposażona jest też w napęd na cztery koła. Wygląd tego luksusowego auta podkreślają chromowane detale na lusterkach bocznych, przednim zderzaku i osłonie chłodnicy. Osiągi Audi A8 są imponujące – auto jest bardzo szybkie i hamuje w kilka sekund, nawet z 70 do 0 mil na godzinę.

BMW serii 5

BMW serii 5 to połączenie eleganckiego wnętrza ze sportowym wyglądem. Auto wyposażone jest we wszystkie luksusowe funkcje – od skórzanych foteli z aktywną wentylacją, poprzez możliwość masażu i sterowania gestami w systemie informacyjno-rozrywkowym, po klawisze cyfrowe, które można odblokować telefonem lub inteligentnym zegarkiem. Jakość jazdy jest fantastyczna! BMW serii 5 oferuje płynną jazdę z twardym zawieszeniem.

Który luksusowy samochód wybierasz? Podziel się tym z nami w mediach społecznościowych!


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine