Enter your search keyword or phrase and press enter.

11 maja, 2021

Hotel Sky Villa Boutique z grupy Cape Summer Villas

Hotel Sky Villa Boutique z grupy Cape Summer Villas

Pięciogwiazdkowy hotel Sky Villa Boutique z portfolio Cape Summer Villa Collection usytuowany jest na wzgórzu w Barons View Estate w Plettenberg Bay i oferuje panoramiczny widok na rzekę Keurbooms, Ocean Indyjski oraz góry Tsitsikamma i Langkloof. Obiekt znajduje się zaledwie pięć minut drogi od miasta i plaży Plettenberg Bay.

Ten luksusowy butikowy hotel oferuje wyjątkową ucieczkę od codzienności, dzięki ciepłej gościnności, najnowocześniejszemu wzornictwu, wypełnionym światłem wnętrzom, współczesnym kolorom, miękkim meblom i bujnym rodzimym ogrodom.

Zakwaterowanie obejmuje 14 luksusowych pokoi, gustownie urządzonych, wyposażonych w luksusowe udogodnienia, wszystkie z prywatnym tarasem. Restauracja, która jest otwarta dla publiczności, oferuje sezonowe menu i serwuje śniadania, lunche i kolacje. Elementem dodającym jakości i świeżości jest stosowanie hotelowych ziół i warzyw do wszystkich dań, które zadowolą najbardziej wymagające podniebienia. Hotel posiada w pełni wyposażoną siłownię, basen Sky/Zen z dyszami, bar, Sky Bar (działający w wybranych okresach), w pełni zaopatrzoną piwnicę win, salę bilardową, najnowocześniejsze zaplecze konferencyjne, a także organizuje wesela w trzech miejscach. Sky Villa Boutique Hotel jest dogodnie usytuowany w pobliżu wielu atrakcji turystycznych i lotniska Plettenberg Bay.

Cape Summer Villas to butikowe ekskluzywne obiekty noclegowe w regionie Western Cape wzdłuż Cape Coast do Plettenberg Bay. Nieruchomości, dobrze usytuowane w pobliżu popularnych atrakcji turystycznych, oferują luksusowe udogodnienia i zaspokajają potrzeby wymagających gości. Wszystkie obiekty należące do grupy zostały starannie dobrane tak, aby pokazać swoje otoczenie i charakteryzują się gustownie urządzonymi wnętrzami, najlepszą pościelą i 5-gwiazdkową obsługą. Prywatna grupa hotelowa Cape Summer Villas Collection posiada łącznie dziewięć obiektów.

Należą do nich

– 22 Eikehoff Apartment i The Den Apartments w uniwersyteckim mieście Stellenbosch
– 8 on Camp Apartments na historycznym przedmieściu Gardens w Kapsztadzie
– Pringle Bay Villa na plaży w Pringle Bay
– Spanish Farm Guest Lodge w Somerset West, z widokiem na zatokę False Bay i okoliczne góry
– Oubaai Villa położona na terenie posiadłości golfowej Oubaai w pobliżu lotniska George
– W Plettenberg Bay Sky Villa Boutique Hotel z widokiem na ocean, The Bungalow i zupełnie nowy The Bungalow Villas tuż przy Hobie Beach.

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine