Enter your search keyword or phrase and press enter.

14 maja, 2021

LUKSUSOWE I PRZYJAZNE – RODZINNE TUNINGI SAFARI LODGE

LUKSUSOWE I PRZYJAZNE – RODZINNE TUNINGI SAFARI LODGE

Położony na wzgórzach rezerwatu Madikwe Game Reserve „Big 5” o powierzchni 75 000 hektarów, Tuningi Lodges oferuje pięciogwiazdkowe afrykańskie safari, wzbogacone o spersonalizowaną obsługę w przyjaznym i odprężającym otoczeniu.

Tuningi Safari Lodge może pomieścić tylko 16 gości – zapewniając im ekskluzywne wrażenia z safari. Lodge oferuje 4 przestronne luksusowe apartamenty, z których roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki z prywatnego, panoramicznego tarasu.

Nie rezygnując z luksusu, Tuningi  pamięta o specyficznych potrzebach rodzin i dzieci w każdym wieku. Dwa apartamenty rodzinne są nie tylko idealne dla rodzin szukających dodatkowej przestrzeni, ale oferują takie same udogodnienia i piękne wykończenia jak apartamenty luksusowe.

W głównym budynku krytym strzechą znajdują się świetnie urządzone salony wewnętrzne i zewnętrzne, elegancka jadalnia i wspaniały basen z widokiem na wodopój, z którego można podziwiać widoki, a także słuchać odgłosów dzikiej przyrody.

Na najmłodszych czekają ekscytujące zajęcia. Tuningi szczyci się swoim przyrodniczym programem nauczania dla dzieci, ucząc o cudach natury dzikiej przyrody.

W Tuningi możesz cieszyć się wyśmienitą kuchnią i wyborem najlepszych win w  kameralnej restauracji  lub pod gwiazdami.

W zaciszu apartamentu, czekają na Ciebie odmładzające zabiegi, podczas których będziesz  podziwiał widoki afrykańskiego buszu.

Schowasz się do kryjówki, w której z bliska możesz podziwiać dzikie zwierzęta przy wodopoju.Wysoko wykwalifikowani strażnicy Tuningi  zapewnią Ci  profesjonalną opiekę podczas safari, gdzie spotkasz się z Wielką Piątką oraz zagrożonym wyginięciem dzikim psem. Madikwe – jest to jeden z największych rezerwatów w Afryce Południowej, w którym występuje wiele różnych gatunków dzikich zwierząt, w tym słynna Wielka Piątka. Madikwe jest również popularnym celem dla obserwatorów ptaków, jest ich tam około  340 gatunków.

Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane  ekskluzywne safari w rezerwacie Madikwe Game w RPA skorzystaj z doświadczonej i  wielokrotnie nagradzanej firmy turystycznej  Ker & Downey® Africa, która specjalizuje się w luksusowych  podróżach na zamówienie po całym kontynencie afrykańskim. Firma ta posiada profesjonalny zespół organizatorów  podróży  LuxVenture® Designers, który składa się z nieustraszonych odkrywców i ekspertów oraz zapewnia dostęp do jednych z najbardziej ekskluzywnych miejsc na kontynencie, a także oferuje całodobowe wsparcie podczas podróży.

PROGRAMY MOTYWACYJNE I LOJALNOŚCIOWE

Instagram / #Luxuryboutiquemagazine