Enter your search keyword or phrase and press enter.

14 maja, 2021

Shukran Kerimzade – wprowadż biznes na wyższy poziom dzięki brandingowi.

Shukran Kerimzade – wprowadż biznes na wyższy poziom dzięki brandingowi.

Shukran Kerimzade to kreatywny grafik. Nie tylko tworzy logo, strony internetowe i identyfikatory, ale też wydobywa istotę marki, ucieleśnia ją w kolorach, kształtach i fakturach.

Każda z jego prac jest dziełem sztuki projektowej. Wszystko, co tworzy – od czcionek, symboli i kształtów, po kombinacje kolorów i odbicia – jest wyjątkowe. Każdy jego projekt jest całkowicie unikalny. Żaden pomysł nie przyćmiewa pozostałych.

Shukran Kerimzade z wyprzedzeniem widzi przyszły wynik. W ten sposób wybiera projekty do pracy. Jeśli w marce nie ma potężnej idei, perspektywy, tożsamości autora, nie będzie ekskluzywnego projektu. W rzeczywistości on i jego koncepcja zbliżają się do siebie. A kiedy projekt jest gotowy, zawsze jest strzałem w dziesiątkę, dokładnym trafieniem w cel!

Tak mówią o nim jego klienci, koledzy i przyjaciele:

Shukran dosłownie czyta w myślach! Czuje projekt i swojego klienta. Wie, jaki powinien być wynik, nawet jeśli klient nie umie dokładnie wyrazić swoich myśli.

Shukran to elitarny projektant dla elitarnych klientów. Dlaczego tak myślę? To proste. Dzięki autorskiej wizji każdy projekt wydaje się wznosić ponad siebie, staje się nową wersją samego siebie. Shukran tworzy logo, tożsamość i projekt dokładnie takie, jakich potrzebuję, aby pokazać istotę marki.

A oto, co mówi sam Shukran:

Rysuję od 5 lat. Na początku pomagałem swoim przyjaciołom w uzyskiwaniu dobrych ocen w szkole ze sztuki. Potem zacząłem tworzyć autorskie zdjęcia i ilustracje na zamówienie. A teraz wdrażam wyjątkowe pomysły, produkty i usługi moich klientów. Wyrażam to poprzez kształty, kolory i faktury. Przede wszystkim uwielbiam czerń i złoto. Są to kolory siły, wielkości, bogactwa i ekskluzywności. Każde zamówienie, które otrzymuję, doprowadzam do najlepszego wyniku.

Udany projekt może odmienić losy marki, a ja jestem w stanie przedstawić tę perspektywę moim klientom.

Prace Shukrana Kerimzade’a można oglądać na jego  stronie internetowej, a także na blogu i Instagramie

Doceniliśmy już siłę jego talentu. A ty?


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine