Enter your search keyword or phrase and press enter.

20 maja, 2021

BAX YACHTING – ŻEGLOWANIE W GRECJI DOPROWADZONE DO PERFEKCJI

BAX YACHTING – ŻEGLOWANIE W GRECJI DOPROWADZONE DO PERFEKCJI

Możesz przejechać całą Grecję, odwiedzić wszystkie jej kurorty, popularne miejsca turystyczne i historyczne zabytki. Ale Twoje doświadczenie nie będzie kompletne, dopóki nie wybierzesz się na wycieczkę statkiem wzdłuż jej pięknych wybrzeży i nie zobaczysz tego pięknego kraju od drugiej strony w całej jego okazałości. Turkusowe wody Morza Jońskiego, z jego bajecznie pięknymi, słynnymi siedmioma wyspami, stanowią idealną trasę do odkrycia istoty Grecji. Bax Yachting, zwycięzca Luxury Lifestyle Awards w kategorii Najlepszy Czarter Jachtów Luksusowych w Europie, będzie Twoim idealnym przewodnikiem i towarzyszem na tej trasie.

Historia Bax Yachting to historia czterech osób, które z całego serca zakochały się w morzu i żeglarstwie i starają się dzielić tą pasją z ludźmi wokół siebie. Czterech ludzi, wspieranych przez liczny zespół doświadczonych żeglarzy, instruktorów i techników, zostało zainspirowanych doświadczeniami wybitnej prywatnej szkoły żeglarstwa „Thanasis Baxevanis – Blue Aegean Sailing School”. Szkoła ta, prowadzona przez Thanasisa Baxevanisa, brała udział i wygrywała w ogromnej ilości regat, odbyła wiele rejsów i posiada ponad 8.500 absolwentów.

Założenie Bax Yachting w 2003 roku było naturalnym krokiem naprzód w rozwoju jachtingu w Grecji. Celem firmy jest świadczenie najwyższej klasy usług żeglarskich i umożliwienie ludziom cieszenia się w pełni wyjątkowym pięknem Wysp Jońskich. Dziś zespół z 25-letnim doświadczeniem żeglarskim dzieli się swoją wiedzą z klientami z całego świata, pokazując im wszystkie uroki żeglarstwa i nieodparte piękno Grecji.

Firma może poszczycić się prywatną flotą nowych, luksusowych, w pełni wyposażonych jachtów i katamaranów, dostępnych w dwóch bazach na Lefkadzie i Korfu. Zespół Bax Yachting przygotował najciekawsze trasy morskie i niezapomniane destynacje zaspokajając wszelkie gusta. Każdy etap rejsu został przemyślany w najdrobniejszych szczegółach, tak abyś mógł się w pełni zrelaksować i cieszyć każdą minutą swoich idealnych wakacji, tak jak tysiące innych żeglarzy, którzy również wybrali usługi Bax Yachting.

Część floty Bax Yachting znajduje się w marinie na wyspie Lefkas, która działa od 2002 roku i zyskała reputację jednej z najlepszych marin na Morzu Śródziemnym. Znajdują się tu jachty i katamarany Bax Yachting, które można wynająć z załogą lub bez załogi. Zawsze będziecie mieli do dyspozycji personel, który zadba o to, aby wasze wakacje były idealne. Ponadto, samo miasto Lefkas jest uroczym miejscem, gdzie możesz cieszyć się spacerami po pięknych, brukowanych uliczkach, zwiedzaniem muzeów, zakupami i doskonałymi posiłkami w wykwintnych restauracjach.

Marina Gouvia, druga baza firmy, znajduje się na wyspie Korfu, niedaleko miasta o tej samej nazwie. Jest to pierwsza prywatna marina w Grecji, oferująca szeroki zakres usług technicznych i luksusowych udogodnień. Obie bazy są doskonałym punktem wyjścia do żeglarskich wycieczek po Morzu Jońskim i jego cudownych wyspach.

Podróż morska wzdłuż wybrzeży Grecji to wymarzone wakacje dla wielu podróżników. Zespół Bax Yachting oferuje możliwość sprawienia, że nawet tak nieskazitelna sceneria będzie jeszcze bardziej relaksująca i komfortowa. Na przykład, jeśli nie masz wystarczających umiejętności, aby sterować łodzią lub chcesz cieszyć się podróżą jako pasażer, możesz skorzystać z usług profesjonalnych skipperów i instruktorów żeglarstwa. Certyfikowani specjaliści nie tylko zajmą się nawigacją statku, ale także pokażą Ci ekskluzywne miejsca, nieznane większości turystów.

Możesz również wziąć udział w kursach żeglarskich, gdzie doświadczeni i wysoko wykwalifikowani instruktorzy „Thanasis Baxevanis – Blue Aegean Sailing School” pomogą Ci uzyskać nowy poziom doświadczenia i umiejętności żeglarskich.

O nagrodach Luxury Lifestyle

Luxury Lifestyle Awards jest nagrodą globalną, uznającą, celebrującą i promującą najlepsze dobra i usługi luksusowe na całym świecie. Celem firmy jest łączenie ludzi z tym, co najlepsze w luksusie. LLA oceniła ponad 10 000 różnych dóbr i usług w 400 kategoriach z 60 krajów i przeanalizowała wyniki, aby dać Ci listę TOP najlepszych z najlepszych na świecie. Znane na całym świecie marki takie jak Chanel, Dom Perignon czy Ferrari z dumą zostały uznane za zwycięzców. Zwycięstwo przynosi firmom status i uznanie, globalną promocję i ekspozycję na zupełnie nowe rynki klientów.

luxurylifestyleawards.com


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine