Enter your search keyword or phrase and press enter.

19 czerwca, 2021

TAG HEUER I PORSCHE NAWIĄZUJĄ NAJSILNIEJSZE W HISTORII PARTNERSTWO

TAG HEUER I PORSCHE NAWIĄZUJĄ NAJSILNIEJSZE W HISTORII PARTNERSTWO

Szwajcarski partner HNZ w dziedzinie luksusowych zegarków, TAG Heuer, oraz niemiecki producent samochodów sportowych Porsche ogłosili nowe partnerstwo: autentyczny sojusz pomiędzy dwoma markami, których wspólne DNA w sportach motorowych i wyścigach, tworzy holistyczną i długoterminową współpracę, począwszy od rywalizacji po rozwój produktu. Nowy zegarek, TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph, został zaprezentowany jako pierwsza celebracja sojuszu tych kultowych marek.

Obok  zegarka TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph, rok 2021 będzie obfitował w wiele wspólnych projektów, które odzwierciedlają wspólne zaangażowanie TAG Heuer i Porsche w sporty precyzyjne i szybkość. Poza szeroko zakrojonym partnerstwem w sportach motorowych i esporcie, TAG Heuer i Porsche dzielą również pasję do dwóch innych popularnych aktywności – golfa i tenisa. Golf był głównym punktem rozwoju zegarków TAG Heuer Connected w ostatnich latach, z aplikacją TAG Heuer Golf oferującą najlepsze w swojej klasie doświadczenia setkom tysięcy graczy. Porsche ze swojej strony prowadzi własne działania golfowe, takie jak Porsche Golf Cup, jest również sponsorem turnieju golfowego Porsche European Open od 2015 roku, do których TAG Heuer dołączy.

Carrera: nazwa ikony, która od pokoleń kojarzona jest z TAG Heuer i Porsche – był to więc naturalny wybór dla pierwszej kreatywnej współpracy produktowej. Nowy chronograf, będący hołdem dla dziedzictwa dwóch legendarnych marek, zarówno na torze wyścigowym, jak i poza nim, jest symptomem tego, co mogą osiągnąć razem. Chronograf TAG Heuer Carrera Porsche jest doskonałym przykładem koordynacji, współpracy i współdziałania. Oparty na TAG Heuer’s Carrera Sport Chronograph, z charakterystyczną skalą tachymetrową, wprowadza szereg funkcji inspirowanych esencją designu Porsche. Ten chronograf, będący połączeniem dwóch ikon wydajności, jakości i innowacyjności, jest płynnym połączeniem światów Porsche i TAG Heuer, odzwierciedlającym doskonałość obu marek bez utraty istoty żadnej z nich.


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine