Enter your search keyword or phrase and press enter.

15 lipca, 2021

Najnowszy koncept sklepów flagowych Hugo Boss

Najnowszy koncept sklepów flagowych Hugo Boss

Hugo Boss w swoim nowootwartym sklepie flagowym w Tokio, zachwyca nowoczesnym designem.

W czerwcu HUGO BOSS otworzył pierwszy flagowy sklep w Japonii w Ginza, słynnej dzielnicy handlowej w Tokio w najbardziej ekskluzywnym centrum mody.

Rozciągający się na dwóch piętrach sklep o całkowitej powierzchni handlowej 480 metrów kwadratowych, oferuje najnowszą koncepcję wnętrza marki i prezentuje pełną gamę produktów i kolekcji BOSS – od odzieży damskiej i męskiej do ekskluzywnej oferty krawieckiej BOSS Made To Measure, dla której zaprojektowano dedykowaną przestrzeń, zapewniającą wyjątkową obsługę dostosowaną do potrzeb klienta i ekskluzywne doświadczenie zakupowe.

Innowacyjny i przyjazny: koncepcja sklepu

Elementami charakterystycznymi dla koncepcji wnętrza sklepu są białe, podwieszane panele ścienne, które sprawiają wrażenie „pływającej” ściany. Zostały one po raz pierwszy zastosowane w Soho w Nowym Jorku w 2020 roku i stanowią idealne tło do prezentacji produktów. Wolnostojące meble o kubicznych i masywnych kształtach doskonale kontrastują z pływającym tłem. Połączenie marmuru, drewna i polerowanego chromu tworzy nowoczesną i przyjazną atmosferę.

Dodatkowa kolorystyka w odcieniach bieli, beżu i czerni – głównie w tekstyliach i dekoracjach ściennych – nadaje wnętrzu ciepły i domowy charakter. Podkreśla to otwarty plan piętra, przestronne, zachęcające miejsca do siedzenia i subtelne, ciepłe świetliki w całym sklepie.

Jeśli chodzi o innowacje cyfrowe, klienci mogą zainspirować się zintegrowanymi cyfrowymi multimedialnym ścianami na fasadzie i w sklepie, które wyświetlają markowe treści, jak również najnowsze filmy i nagrania z kampanii, mające na celu wzbogacenie doświadczeń związanych z marką i podróżą klienta.

Z okazji otwarcia flagowego sklepu, dedykowana kolekcja z unikalnym nadrukiem będzie dostępna wyłącznie w Japonii i będzie obejmować bluzy z kapturem, koszulki, szorty dostępne tylko przez ograniczony czas.

BOSS oferuje wyrafinowane, nowoczesne kolekcje skupiające się na jakości i wzornictwie, aby stworzyć nieskazitelny wygląd – zarówno w stylu biznesowym, casualowym jak i athleisure. Linia odzieży męskiej i
i damskiej jest uzupełniona o obuwie i akcesoria, jak również okulary, zegarki i perfumy.

BOSS Store Ginza
Adres sklepu:
5-2-1, Ginza, Chuo-ku, Tokio
104-0061
Telefon: +81 (0)3-6630-7600


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine