Enter your search keyword or phrase and press enter.

8 października, 2021

WSPÓŁCZESNA SZTUKA MIEJSKA I ULICZNA – GALERIA AURUM W LUXURIA LIFESTYLE

WSPÓŁCZESNA SZTUKA MIEJSKA I ULICZNA – GALERIA AURUM W LUXURIA LIFESTYLE

Luxuria gości Galerię Aurum, której domeną jest współczesna sztuka miejska i uliczna.

Aurum Gallery to galeria sztuki współczesnej, miejskiej i ulicznej, której pomysłodawcą i kuratorem jest znany na całym świecie brytyjski DJ, muzyk, aktor i artysta, Clifford Price (MBE) aka 'Goldie’.

Galeria prezentuje największych artystów współczesnej sztuki miejskiej i ulicznej na świecie, takich jak Belin, Ben Eine, Bio, Bisco Smith, Ces, Crash, Goldie, Helio Bray, Mad C, Mikael B, Mr Cenz, Nick Walker, Vhils, Voyder i wielu innych. Mieści się w magazynie o powierzchni 500 mkw. z czasów II wojny światowej w kreatywnej dzielnicy Bangkoku w Tajlandii.

„Staliśmy się znani jako jedna z najlepszych galerii sztuki w Azji Południowo-Wschodniej i obowiązkowe miejsce do odwiedzenia” w Bangkoku”.

W sercu galerii znajduje się jedyna w swoim rodzaju stała instalacja, pełnowymiarowy, pokryty złotem nowojorski wagon metra, który symbolizuje spójność kultur, nawiązując do złotego wieku sztuki graffiti i czerpiąc inspirację z tradycyjnej tajskiej sztuki pięknej.

Goldie (Właściciel Galerii Aurum)

Clifford Joseph Price (MBE), lepiej znany jako Goldie, jest brytyjskim muzykiem, producentem muzycznym, DJ-em, artystą i aktorem.

Początkowo zyskał rozgłos dzięki swojej pracy jako artysta graffiti, a następnie stał się znany jako pionierski muzyk w latach 90-tych.

W 2007 roku powrócił do świata sztuki z wystawą „Love over Gold”, która odbyła się w Londynie. Od tego czasu organizował wystawy na całym świecie, a w 2013 roku w Londynie odbyła się jego przełomowa wystawa indywidualna „Lost Tribes”.

Goldie został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego (MBE) przez królową w 2016 roku za zasługi dla muzyki, sztuki i młodzieży.

Goldie jest artystą, którego dzika kreatywność nie zna granic. Jego wszechstronność  jako artysty wizualnego wyszła na pierwszy plan, a ostatnie prace obejmowały rzeźbę, okładki albumów, a także wyprawy w kierunku projektowania mebli i mody.

T: +66 2 102 1785
W: Galeria Aurum
W: Galeria i sprzedaż online
A: Aurum Gallery, Warehouse 30, Charoen Krung 30, Bangkok, Tajlandia

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine