Enter your search keyword or phrase and press enter.

28 grudnia, 2021

OSZAŁAMIAJĄCY PENTHOUSE W WARSZAWIE. ZOSTAŃ JEGO WŁAŚCICIELEM.

OSZAŁAMIAJĄCY PENTHOUSE W WARSZAWIE. ZOSTAŃ JEGO WŁAŚCICIELEM.

Jeśli myślisz o zakupie luksusowego apartamentu w Warszawie, dlaczego nie zrobić tego z hukiem. Oszałamiający penthouse w samym sercu Warszawy z prywatnym basenem na jego drugim piętrze i panoramicznym widokiem na miasto, czeka na swojego nowego właściciela.

Ekskluzywny penthouse o powierzchni 400 m2 położony w prestiżowej części Starego Mokotowa – pięknej dzielnicy w samym centrum miasta. Pięknie zaaranżowaną przestrzeń pełną światła, sztuki i ikon designu uzupełnia basen nad salonem, z widokiem na panoramę miasta, a także dolną część apartamentu.

Strefa dzienna o powierzchni ponad 200 m2 składa się z:

– imponującego salonu z dużymi przeszkleniami, otwartym kominkiem i wyjściem na północno-zachodni taras
– w pełni wyposażonej kuchni z wyjściem na taras wschodni
– wykończonej granitem biblioteki i gabinetu
– jadalni
– sypialni gościnnej z łazienką
– wyłożonej kamieniem toalety gościnnej, z odbijającą się w lustrze panoramą miasta.

Na pierwszym piętrze znajdują się:

– główna sypialnia z garderobą i łazienką
– dodatkowe 2 sypialnie z własnymi łazienkami
– strefa wellness z basenem, sauną i siłownią.

Ten luksusowy i wyjątkowo dobrze przemyślany penthouse powstał we współpracy z 11 architektami. Jedno spojrzenie na otwartą przestrzeń tego apartamentu wystarczy, aby poczuć skalę przedsięwzięcia. Ogromne przeszklenia dachu, brak ścian działowych części dziennej, schody i system galerii. Jedno z najbardziej efektownych rozwiązań architektonicznych pozwala na obserwację dolnego poziomu mieszkania poprzez świetliki w dnie i w ścianach basenu.

Najwyższa jakość wykończenia przy użyciu naturalnych materiałów. Egzotyczne forniry hebanowe, zebrano i wenge użyte jako okładziny ścian, podłóg oraz specjalnie zaprojektowane meble doskonale współgrają z granitem i marmurem.

Komfort i prywatność zapewnia winda z bezpośrednim wejściem do apartamentu.

Do dyspozycji właściciela są również 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Budynek i lokalizacja

Penthouse zlokalizowany jest na 7 i 8 piętrze kameralnego apartamentowca w spokojnej, willowej części Starego Mokotowa, zapewniającej widok na piękną panoramę miasta. Nowoczesny budynek z recepcją i ochroną, wykończony naturalnymi materiałami wysokiej jakości.

W bliskim sąsiedztwie znajduje się park Pole Mokotowskie, wiele międzynarodowych szkół i przedszkoli, a także liczne restauracje i kawiarnie. Dwie stacje metra zlokalizowane w pobliżu zapewniają dogodną komunikację z innymi częściami miasta oraz szybki dojazd do centrum.

Powierzchnia: 400 m2; pokoje 6; piętro 7/7; prywatny basen.

Więcej informacji: penthouse z basenem

Jeśli szukasz prestiżowych nieruchomości w Polsce, skontaktuj się z luksusową agencją nieruchomości w Warszawie – Vilea Property Boutique.

W: Vilea Property Boutique
E: Informacje
T: +48 602 206 111

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine