Enter your search keyword or phrase and press enter.

22 stycznia, 2022

BLU YACHTS KIERUJE SIĘ W STRONĘ EUROPY WSCHODNIEJ

BLU YACHTS KIERUJE SIĘ W STRONĘ EUROPY WSCHODNIEJ

Marka Timone Yachts Group kontynuuje swoją ekspansję w kierunku Europy Wschodniej z dwiema najbardziej znanymi międzynarodowymi markami Arcadia Yachts i Pardo Yachts, dla których jest wyłącznym dealerem na Europę Wschodnią.

„Nasz rynek rośnie” – potwierdza Prezes Luigi Gambelli, który prezentuje czołówkę kolekcji, Arcadia 80 i Pardo 43.

Blu Yachts, marka należąca do grupy Timone Yachts, została wyłącznym dealerem na Adriatyku dla Arcadia Yachts i Pardo Yachts, dwóch najbardziej utytułowanych marek w świecie żeglarskim. Polska, Słowenia i północna Chorwacja to kraje, w których Blu Yachts, z siedzibą w Lignano Sabbiadoro w porcie Marina Punta Faro, rozpoczęło już swoją podróż, najpierw z Arcadią, potem z Pardo.

„Rozważamy możliwość otwarcia biur w południowej Chorwacji, Czarnogórze i Albanii. Naszą misją jest dalsze przekraczanie granic Europy Wschodniej z handlowego punktu widzenia” – mówi prezes i dyrektor generalny Blu Yachts Luigi Gambelli – „to dla nas rosnący rynek, który chcielibyśmy objąć otwierając więcej przestrzeni w tym kierunku. Blu Yachts kieruje swoją ofertę do klientów różnych narodowości, w tym Austriaków, Słoweńców, Niemców, Chorwatów, Czarnogórców, Albańczyków i Szwajcarów mieszkających nad Adriatykiem, demonstrując wzrost marki, której dynamika handlowa może stworzyć pożądaną współpracę z partnerami. Jesteśmy otwarci na synergię z partnerami, którzy chcą zbudować innowacyjny, przyszłościowy projekt w tej części Adriatyku”, kontynuuje Gambelli, któremu towarzyszy kierownik sprzedaży Giorgio Marchese.

Ponadto we flocie Blu Yachts znajduje się autentyczna doskonałość, jednostka demonstracyjna Arcadia 80, „jednostka o nowej koncepcji, która wyróżnia się od standardów konstrukcyjnych, do których jesteśmy przyzwyczajeni, jest bardzo nietypowa i może otworzyć nową niszę rynkową zainteresowanych tym produktem. Arcadia 80 oferuje w rzeczywistości duże przestrzenie zewnętrzne, porównywalne z tymi, które można znaleźć na dwukrotnie większych jachtach. To 80-stopowiec” – mówi Gambelli – „24-metrowa łódź, która może zapewnić przestrzeń zewnętrzną równą 50-metrowej. Jest to niewątpliwie wielka wartość dodana, wraz z absolutnie oryginalnym wyglądem zewnętrznym i estetyką, która pozwala tym, którzy kupią tę łódź, pochwalić się szczególnym dobrem o absolutnej wartości”.

Jeśli chodzi o markę Pardo Yachts, oferowana jest szeroka gama łodzi, począwszy od 39 stóp, odpowiednich zarówno dla jednodniowych wycieczkowców, jak i dla cruiserów. Szczególną uwagę poświęca się modelowi Pardo 43, który jest flagowym okrętem floty, będąc najbardziej pożądaną łodzią z całej gamy.

„Od wielu lat pracujemy w północno-wschodnim obszarze Adriatyku, pracowaliśmy również w Niemczech, Austrii, Polsce i na Węgrzech, czyli w krajach, które z morskiego punktu widzenia wybierają tę część Adriatyku, co sprawia, że są łatwiej dostępne niż inne obszary, takie jak Francja czy Hiszpania. Co więcej, ta strona pozwala nam zaoferować szerszy zakres usług, co jest ważne nie tylko z handlowego punktu widzenia, ale także z technicznego, dzięki Timone Yachts, który posiada stocznię w Fano i może w związku z tym prowadzić wszechstronną działalność posprzedażową z zimowym utrzymaniem i remontami, w pełni odpowiadając na potrzeby naszych klientów”.

Blu Yachts, Timone Yachts Group

LB


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine