Enter your search keyword or phrase and press enter.

30 stycznia, 2022

3 LUKSUSOWE DETALE, KTÓRE SPOWODUJĄ, ŻE WYRÓŻNISZ SIĘ NA POLU GOLFOWYM

3 LUKSUSOWE DETALE, KTÓRE SPOWODUJĄ, ŻE WYRÓŻNISZ SIĘ NA POLU GOLFOWYM

Czy golf jest sportem luksusowym? Mozna odpowiedzieć – i tak i nie. Z jednej strony wystarczy ukończyć podstawy kurs by zacząć grać, z drugiej – sprzęt golfowy jest drogi, aby grać dobrze trzeba przez wiele lat regularnie trenować, a to już kosztuje dużo. Przyjemność z gry w golfa trudno porównać do jakiejkolwiek innej dyscypliny sportu – tak przynajmniej twierdzą golfiści.

Przyjeżdżasz na pole golfowe wcześnie, aby spotkać się z przyjaciółmi na drinka w country clubie. Wyglądasz jak należy, ze świeżo wypolerowanymi butami i wyprasowaną koszulką polo, gotowy do wyjścia na green.

Ale dzięki kilku drobnym ulepszeniom nawet takie wydarzenie, jakim jest dzień na polu golfowym, może stać się jeszcze bardziej luksusowe. Aby wyróżnić się z tłumu wystarczy kilka akcesoriów, które okażą się niezbędne.

Modne pokrowce na główki kijów golfowych

Pokrowce na główki kijów golfowych  nie są koniecznością w przypadku gry w golfa. Jednak są one bardzo zalecane, jeśli chcesz chronić swoje ukochane kije. Mogą one pomóc przedłużyć ich żywotność i są warte inwestycji w przypadku każdego zapalonego golfisty.

Jeśli potrzebujesz tego elementu, może on również podkreślić Twój osobisty styl. Wiele akcesoriów służy zarówno ochronie kijów jak też pokazania indywidualnego stylu golfisty. Niech Twoja osobowość świeci przez ekspozycję logo ulubionej drużyny sportowej lub pokazując Twoją humorystyczną stronę.

Przy tak wielu opcjach wzorniczych, pokrowce na główki kijów to świetny sposób, aby dodać odrobinę humoru do gry.

Zgrabny uchwyt na karty wyników

Czy wiesz, że w 2020 roku tylko w Stanach Zjednoczonych prawie 40 milionów osób grało w golfa? Przy tak wielu golfistach liczących punkty na polu, będziesz musiał się bardzo postarać, aby wyróżnić się z tłumu. Jednym z małych, ale istotnych przedmiotów, które często są niedoceniane jest karta wyników.

Karta wyników jest istotną częścią wyposażenia golfisty. Podczas gdy możesz po prostu ją nosić i nic więcej, karta wyników może być przyciągającym wzrok elementem.

Uchwyty na karty wyników są dostępne w różnych wzorach, wykonane z materiałów takich jak skóra dla ostatecznego wystawnego wyglądu. Ten subtelny, a jednocześnie mający dużą siłę wyrazu dodatek, nie tylko pomoże Ci wyglądać najlepiej na polu, ale także ochroni Twoją kartę wyników podczas gry.

Przyrząd do zbierania piłek golfowych

Co jeśli powiemy Ci, że już nigdy nie będziesz musiał się schylać, aby podnieść piłkę? Golf Ball Retriever pozwala sięgnąć i podnieść piłkę golfową bez konieczności schylania się. Nie ma nic bardziej cennego niż to.

I podczas gdy ball retriever może wydawać się niepotrzebnym luksusem, może on sprawić, że gra w golfa będzie bardziej wygodna.
Ponad połowa pracujących golfistów co roku zgłasza bóle pleców. Przewlekłe problemy zdrowotne mogą utrudnić wielu ludziom uprawianie dyscypliny, którą kochają.

Narzędzia takie jak zbieracz piłek golfowych mogą wyglądać ekskluzywnie i mogą pomóc miłośnikom golfa wrócić do gry, czyniąc z tego akcesorium nie tylko gadżet luksusowy ale też użyteczny.

Żyj luksusowo na green’ie

Ciężko pracujesz i zasługujesz na to, by się cieszyć z czasu wolnego robiąc to co lubisz. Jeśli golf jest integralną częścią Twojego życia, dlaczego nie włączyć trochę więcej luksusu do swojego hobby? Z tymi małymi, ale znaczącymi ulepszeniami, możesz cieszyć się golfem w pełni, jednocześnie podkreślając swój styl. W mgnieniu oka staniesz się gwiazdą klubu!


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine