Enter your search keyword or phrase and press enter.

10 marca, 2022

LUXURY LIFESTYLE AWARDS WYRÓŻNIAJĄ NATC JEWELS JAKO NAJLEPSZĄ MARKĘ JUBILERSKĄ W EUROPIE

LUXURY LIFESTYLE AWARDS WYRÓŻNIAJĄ NATC JEWELS JAKO NAJLEPSZĄ MARKĘ JUBILERSKĄ W EUROPIE

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że nagroda Luxury Lifestyle Awards została przyznana NATC Jewels w kategorii Najlepsza Luksusowa Marka Biżuteryjna w Europie, w uznaniu za jej podążające za modą podejście do luksusowych akcesoriów przygotowywanych na miarę. Ta cypryjska marka biżuterii i wyposażenia wnętrz stała się wiarygodnym projektantem kreatywnej i nowoczesnej biżuterii, torebek i strojów kąpielowych dla kobiet, które chcą pięknie wyglądać.

NATC Jewels została założona przez uznaną projektantkę biżuterii i wnętrz Natasę Christodoulou w 2011 roku. Przez lata Christodoulou – która jest również dyrektorem kreatywnym marki – pracowała nad zdobyciem przychylności swoich rodaczek, co udało jej się osiągnąć dzięki odwołaniu się do pragnienia odbiorców, by kupować jedyne w swoim rodzaju przedmioty w przystępnych cenach, które uzupełniają indywidualne cechy każdego kupującego. Christodoulou tak dobrze poradziła sobie w kraju, że od tego czasu NATC Jewels działa na arenie międzynarodowej, gdzie zdobywa uznanie w takich krajach, jak Włochy i Szwajcaria.

Natasa od najmłodszych lat fascynowała się stylem glamour i zawsze chciała być o krok przed najnowszymi trendami w modzie. To tłumaczy sukces, jaki osiągnęła firma NATC Jewels. Dla klientek NATC Jewels to marka, w której można znaleźć innowacyjne i wyrafinowane rzeczy. Kolekcja biżuterii haute couture na zimę ’21 to odważne dzieła, które przemawiają do współczesnej kobiety pragnącej zaznaczyć swoją obecność.

Wszystko, co robi marka, opiera się na misji Christodoulou: „prezentować luksusowe i limitowane serie akcesoriów w przystępnych cenach”. Aby to osiągnąć, zespół NATC Jewels dba o stosowanie wysokiej jakości materiałów do produkcji swoich wyrobów oraz o przywiązywanie wagi do najwyższego poziomu projektowania każdej kreacji.

Po ogłoszeniu nagrody dla NATC Jewels, Christodoulou skomentował: „To bardzo fantastyczna wiadomość od Luxury Lifestyle Awards. Dziękujemy za to wspaniałe wyróżnienie i za określenie naszej pracy jako wysokiej jakości. Jesteśmy dumni ze wszystkiego, co osiągnęliśmy; ta nagroda daje nam inspirację, której potrzebujemy, by kontynuować i robić jeszcze więcej dla naszych cennych klientów, którzy tak dobrze nas wspierają”.

Marka NATC posiada również dział dekoracji i projektowania wnętrz, który koncentruje się na luksusowych wnętrzach zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Studio znane jest ze swojego wysoce spersonalizowanego podejścia do projektów klientów oraz stosowania wysokiej klasy materiałów wykończeniowych i wyrafinowanej stylistyki. Wśród wcześniejszych klientów komercyjnych studia są Reviv Cyprus i Centrum Słuchu AKOI, a także cypryjskie oddziały międzynarodowych marek odzieżowych, takich jak Timberland, Lee i Camper.

Więcej informacji można znaleźć tutaj

O nagrodach Luxury Lifestyle

Luxury Lifestyle Awards to globalna organizacja przyznająca nagrody, wyróżniająca, celebrująca i promująca najlepsze towary i usługi luksusowe na całym świecie. Celem firmy jest łączenie ludzi z tym, co najlepsze w luksusie. LLA oceniła ponad 10 000 różnych dóbr i usług w 400 kategoriach z 60 krajów i przeanalizowała wyniki, aby stworzyć listę TOP najlepszych z najlepszych na świecie. Znane na całym świecie marki, takie jak Chanel, Dom Perignon czy Ferrari, zostały dumnie ogłoszone zwycięzcami. Zwycięstwo przynosi firmom status i uznanie, globalną promocję i kontakt z zupełnie nowym rynkiem klientów.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Polub nas na Facebooku
Dołącz do nas na Instagramie


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine