Enter your search keyword or phrase and press enter.

4 maja, 2022

POKAŻ MI PIENIĄDZE. Jet Xanadu sprawia, że latanie staje się jeszcze bardziej opłacalne

POKAŻ MI PIENIĄDZE. Jet Xanadu sprawia, że latanie staje się jeszcze bardziej opłacalne

Wraz z ustępowaniem pandemii następuje gwałtowny wzrost liczby czarterów prywatnych odrzutowców, a także sprzedaży odrzutowców przez producentów i zakupów od operatorów. Od początku tego roku, kiedy coraz więcej krajów ponownie otwiera się na podróże międzynarodowe, wielu operatorów z trudem nadąża za popytem ze strony społeczeństwa. Wynika to głównie z problemów kadrowych i czasowych.

Xanadu Luxury Group z dumą przedstawia Jet Xanadu, markę, która przez wiele lat obsługiwała niewielką liczbę klientów z całego świata, a także prezentowała klientom odrzutowce o wartości ponad 600 milionów funtów do użytku prywatnego. W tym roku Xanadu Luxury Group świętuje dziesięciolecie swojej działalności w sektorze luksusowym i w związku z tym podjęła odważny krok przekształcając się w ciągu najbliższych 18 miesięcy z Brokera w Operatora pod marką Jet Xanadu.

Jet Xanadu jest dumne z tego, że ma swój własny, jedyny w swoim rodzaju program członkowski dla swoich klientów i osób często podróżujących. W ramach programu Keep Club członkowie mogą otrzymywać zwrot gotówki za każdy czarter dokonany za pośrednictwem Jet Xanadu. Oznacza to, że członkowie mogą otrzymać od 40 000 do 250 000 funtów rocznie. Jet Xanadu i The Keep Club to jedna z niewielu marek na świecie, która oferuje swoim członkom bezpośredni zwrot gotówki, a nie mile lotnicze czy nagrody od innych firm. Dodatkowo, nie ma ograniczeń co do ilości gotówki, jaką można otrzymać; im więcej lotów, tym więcej otrzymanej gotówki.

Dla tych, którzy latają tak często, że zdecydowali się na odważny krok, jakim jest przejście z czarteru na własność samolotu, pokrywamy koszty prawne związane z zakupem prywatnego odrzutowca, pokrywamy również wszystkie koszty związane z kontrolą samolotu, jak również płacimy 5000 funtów na roczne utrzymanie odrzutowca, co jest wliczone w cenę za każdy rok pozostawania członkiem. Po pierwsze, uczestnik otrzymuje również zwrot gotówki za zakup samolotu. Za jeden zakup mogą otrzymać od 90 000 do 250 000 funtów.

Ale nie tylko osoby prywatne mogą zaoszczędzić pieniądze. Jet Xanadu oferuje także członkostwo dla operatorów, aby pomóc im w jak najszybszym znalezieniu samolotu, ale także pomóc im w posiadaniu i eksploatacji maszyn. Operatorzy otrzymują od Jet Xanadu nagrody w postaci zwrotu gotówki w wysokości od 90 000 do 250 000 funtów za jeden odrzutowiec. Dodatkowe nagrody obejmują 5000 funtów na pokrycie kosztów prawnych zakupu, 1500 funtów na przegląd samolotu oraz 5000 funtów na przegląd roczny, które są naliczane za każdy rok członkostwa.

„Jestem absolutnie zachwycony, że możemy świętować naszą dziesiątą rocznicę w sektorze luksusowym, a także zaoferować naszym klientom oraz osobom zamożnym program czarteru i posiadania odrzutowca, który naprawdę nagradza ich za ich ciężką pracę i pomaga im zaoszczędzić pieniądze na każdym poziomie. Naszym głównym celem jest nagradzanie naszych klientów za czas, dzięki czemu ich codzienne życie staje się przyjemniejsze i pozbawione stresu, zwłaszcza jeśli chodzi o posiadanie i eksploatację samolotu. Jako jedna z nielicznych firm na świecie, która oferuje swoim klientom bezpośredni zwrot gotówki, wiemy, że ma to dla nich większą wartość niż mile lotnicze czy bony upominkowe innych firm.” CEO Grupy Khawer Carr.

W ramach Zielonej Inicjatywy Xanadu Luxury Groups, za każdy czarter sadzimy od 100 do 500 drzew, a za zakup lub sprzedaż od 100 do 1000 drzew. Wszystkie te drzewa są sadzone przez naszego partnera charytatywnego One Tree Planted. Aby dać Ci wyobrażenie o tym, ile dwutlenku węgla może pochłonąć drzewo, łączymy średnią gęstość sadzenia z ostrożnymi szacunkami dotyczącymi ilości węgla na hektar, aby oszacować, że przeciętne drzewo pochłania średnio 10 kilogramów lub 22 funty dwutlenku węgla rocznie przez pierwsze 20 lat.

Odwiedź Jet Xanadu: www.jetxanadu.life


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine