Enter your search keyword or phrase and press enter.

12 lipca, 2022

REZYDENCJE EMILIANÓW – LUKSUSOWE OSIEDLE NA PRZEDMIEŚCIACH WARSZAWY

REZYDENCJE EMILIANÓW – LUKSUSOWE OSIEDLE NA PRZEDMIEŚCIACH WARSZAWY

Niejednokrotnie marzymy o zamieszkaniu w miejscu, które pozwoli nam odetchnąć od zgiełku i pośpiechu metropolii. Jednocześnie nie chcemy bardzo oddalać się od miasta, aby w każdej chwili móc skorzystać z jego uroków. Poszukiwanie takiego miejsca może być wyzwaniem, ale niekoniecznie! Zapraszamy Was do Rezydencji Emilianów – prestiżowego osiedla w Józefowie koło Warszawy, usytuowanego w otulinie lasów iglastych. Ten kameralny kompleks posiada wszystko, co w przedmieściach stolicy najlepsze – kapitalną lokalizację, najnowocześniejszą architekturę oraz wszechobecną przyrodę i zieleń. Luksusowe wille oferuje w sprzedaży agencja nieruchomości premium Vilea Property Boutique.

ARCHITEKTURA NAWIĄZUJĄCA DO TRADYCJI

Otoczone przyrodą, zamknięte osiedle składa się z 10 wolnostojących willi w typie nowoczesnych dworków z własnym, wydzielonym ogrodem. Ich architektura nawiązuje do przedwojennej tradycji, czyli dawnej zabudowy letniskowej Józefowa. Widać tutaj fascynację przedwojenną Polską i jej najlepszą zabudową willową.

Chociaż każda z rezydencji to osobna historia i funkcjonalności, to pod względem architektury, elewacji i kolorystyki tworzą spójną całość. Każda z nich została zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół, z uwzględnieniem użycia najwyższej jakości materiałów renomowanych, światowych marek. Klasyczną architekturę z elewacjami z białej cegły uzupełniają duże drewniane okna ze szprosem wiedeńskim oraz kamienne elementy z trawertynu.  Przestronne wnętrza zaplanowane zostały tak, aby były pełne światła i wszechobecnej zieleni.

HARMONIA I FUNKCJONALNOŚĆ

Każda z willi wchodzących w skład osiedla to jednopiętrowy budynek o powierzchni od 270 m2 do 286 m2. Można wybrać spośród czterech typów rezydencji. Do dyspozycji przyszłego właściciela pozostaje garaż na dwa samochody, możliwość adaptacji poddasza  (od 23 m² do 53 m²) oraz piękny ogród. Co więcej, wycinki drzew zostały ograniczone do  minimum, dzięki czemu decyzja o przyszłym wyglądzie działki pozostaje po stronie nabywcy. Jeśli marzymy o posiadaniu oranżerii, to jest dobra wiadomość, część budynków została zaprojektowana wraz z nimi.

Wnętrza zachwycają dużą przestrzenią, która pozostawia wiele możliwość. W projekcie przewidziano:

– przestronny elegancki salon z  wyjściem do ogrodu

– oddzielną kuchnię z wielkoformatowymi oknami

– reprezentatywny hol z schodami

– gabinet

– sypialnię typu Master z garderobą, wyjściem na taras oraz pokojem łazienkowym

a także dodatkowe sypialnie i łazienki.

To ekskluzywne osiedle zakłada najwyższy standard wykończenia. W realizacji zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie, w tym wiele ekologicznych takich jak ogrzewanie podłogowe (wodne), pompa ciepła oraz panele fotowoltaiczne. Wszystko w trosce o optymalny komfort przyszłych mieszkańców.

ZIELONA ENKLAWA

Józefów to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy pragną mieszkać w otoczeniu przyrody, a zarazem blisko Warszawy – tylko pół godziny dzieli go od centrum stolicy. Miasto rozwija się z poszanowaniem naturalnych uwarunkowań. Józefów to dawne letnisko, cenione i popularne wśród  mieszkańców Warszawy, a jego dobroczynny mikroklimat znany jest nie od dziś. Posiadanie domu w tak pięknie ukształtowanej, rekreacyjnej okolicy to nieustający kontakt z naturą.

Mieszkańcy osiedla „Rezydencje Emilianów” znajdą tutaj wytchnienie wśród zieleni oraz będę cieszyć się czystym powietrzem. Dookoła znajduje się również wiele szlaków turystycznych (pieszych i rowerowych), pomników przyrody, a także rozwinięta jest baza turystyki wodnej. Józefów nieustannie rozwija infrastrukturę dla podniesienia wygody i standardu życia mieszkańców. W ostatnich latach wybudowano:  Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji z krytą pływalnią i halą sportową, nowoczesne przedszkole, liczne place zabaw, skate park, ciągi pieszo-rowerowe, ronda, kilka osiedli, budynki socjalne, udało się również zmodernizować kilkanaście ulic. Na terenie miasta położone jest również pole golfowe z wyjątkowym hotelem.

IDEALNE MIEJSCE DO ŻYCIA

Wolnostojąca willa na osiedlu „Rezydencje Emilianów” jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy kochają być blisko Warszawy, a jednocześnie po godzinach szukają oddechu od charakterystycznego rytmu życia metropolii. Zapraszamy do odkrywania wszystkich uroków Józefowa i odwiedzenia tego osiedla. Być może właśnie tu uda się odnaleźć to wyjątkowe miejsce do życia.

 

 

 

 

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine