Enter your search keyword or phrase and press enter.

26 października, 2022

Team Leaderzy w agencji nieruchomości luksusowych Vilea Property Boutique

Team Leaderzy w agencji nieruchomości luksusowych Vilea Property Boutique

O tym jak ważny jest wybór odpowiedniej agencji nieruchomości wiedzą wszyscy, którzy zmierzyli się z próbą sprzedaży lub poszukiwania nieruchomości luksusowej. Obsługa rynku luksusowego wymaga dostępu do klientów z wysokim portfelem oraz wiedzy na temat ofert, które nie są nigdzie widoczne – tzw. ofert offmarket. Segment nieruchomości luksusowych obsługują jedynie nieliczne agencje, w których zespoły agentów mają silnych leaderów.

Agencję Vilea Property Boutique tworzą ludzie z pasją do nieruchomości, doświadczeniem i wiedzą, dzięki którym agencja zapewnia Klientom najwyższą jakości usług. DNA marki oparte jest na partnerstwie, zaangażowaniu i zapewnieniu jakości w każdy działaniu. Odnosi się to zarówno do relacji z Klientem, jak i tych wewnątrz agencji. Zespół Vilea tworzą dwa teamy wspierane przez managerów Agatę Paśniewską i Łukasza Hodurę, związanych z agencją od początku jej istnienia. To liderzy z wieloletnim doświadczenie na rynku nieruchomości premium.

Agata Paśniewska, Wilanów Team Manager

Agata prowadzi team doradców związanych z nieruchomościami premium w południowej części Warszawy i jej okolicach. Na co dzień spotkać ją można w biurze Vilea Property Boutique w Miasteczku Wilanów. Jako doświadczona agentka, koncentruje się na wsparciu i szkoleniu stale rozrastającego się zespołu. Zawsze otwarta, pełna pozytywnej energii i skuteczna w swoim działaniu. Chętnie inspiruje doradców, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem. W prowadzeniu zespołu zwraca szczególną uwagę na relacje i budowanie atmosfery współpracy. Z zaangażowaniem pomaga i szuka skutecznych rozwiązań w każdej sytuacji. Jest doskonałym przykładem osoby, u której pasja stała się zawodem. Swoją przygodę z rynkiem nieruchomości rozpoczęła wiele lat temu w czeskiej Pradze, a dzisiaj z pełną energią realizuje się na rynku warszawskim. Jest niezwykle ceniona przez Klientów za profesjonalizm i zaangażowanie z jakim podchodzi do swojego zawodu. Doskonale rozumie potrzeby Klientów rynku premium, dzięki czemu jest często polecana do współpracy. W Vilea została już wielokrotnie wyróżniona za efekty swojej pracy.

Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, z ogromnym wyczuciem na jego potrzeby, począwszy od pierwszego spotkania w biurze, przez kolejne kroki ku finalizacji transakcji. Ważne jest dla mnie, aby dawać Klientom wsparcie w tych życiowych decyzjach i efektywnie realizować swoją pracę. To wsparcie liczy się również w codziennej współpracy zespołu. Zaangażowanie, partnerstwo i odpowiedzialność za podejmowanie działania to kluczowe aspekty pracy doradcy nieruchomości rynku premium. Zależy mi, aby każdy kto jest w moim zespole, kierował się tymi zasadami – podkreśla.

Z wykształcenia absolwentka Wydziału Stosunków Międzynarodowych UW, stypendystka Uniwersytetu w Bonn oraz uczestniczka programu „Top Women in Real Estate”. Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama dwójki dzieci. Z rodziną chętnie podróżuje, odkrywając najpiękniejsze zakątki Polski.

 

Łukasz Hodura – Śródmieście Team Manager

Łukasz prowadzi zespół doradców związanych z nieruchomościami premium w Śródmieściu, na Mokotowie i w Północnej części Warszawy oraz jej okolicach. Rynek dóbr luksusowych jest mu niezwykle bliski. To właśnie w tym segmencie realizuje się już od długiego czasu, a jego doświadczenie pozwala skutecznie zarządzać nowym oddziałem Vilea Property Boutique przy ul. Pięknej 11a. Profesjonalny zespół doradców to gwarancja najwyżej jakości obsługi, na którą szczególnie zwraca uwagę. Jest niezwykle ceniony i wyróżniany nie tylko za doskonałe wyniki swojej pracy, ale również za podejście z jakim wykonuje swój zawód. Zawsze skoncentrowany i otwarty na podejmowanie nowych wyzwań. W życiu codziennym i zawodowym cechuje go wysoka etyka, bez której nie wyobraża sobie dobrych relacji z ludźmi. Motywuje i szkoli zespół tak, aby doradcy nie tylko profesjonalnie wykonywali swój zawód, ale także podchodzili do niego z pasją. Jako dyplomowany coach potrafi doskonale słuchać i realizować potrzeby Klientów oraz wspierać swój team.

Zwracam uwagę na wiele aspektów, bo zależy mi na promowaniu profesjonalnego podejścia do każdej współpracy. Doskonale znam nieruchomości, które sprzedaję oraz oczekiwania ich właścicieli.  Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się zarówno z Klientami, jak i zespołem doradców. Tworząc silny team jesteśmy w stanie utrzymać najwyższy standard usług. W swojej pracy szczególnie koncentruję się na uważnym słuchaniu Klienta i definiowaniu jego potrzeby, bo to jest gwarancją późniejszego zadowolenia obu stron – podkreśla.

Z wykształcenia, absolwent Wydziału Zarządzania UW oraz studiów podyplomowych. Certyfikowany Life Coach oraz uczestnik programu Zarządzania na Rynku Dóbr i Marek Luksusowych. Prywatnie esteta, miłośnik designu i zdrowego stylu życia.

Vilea Team stale się rozwija. Doradcy szkolą się i zyskują nowe doświadczenie po to, aby zapewniać najwyższy standard usług i być profesjonalistami na każdym szczeblu. Jak powtarza założyciel Vilea, Adrian Kołodziej: „największą nagrodą za naszą pracę jest zaufanie, którym obdarzają nas Klienci. Nie ma zaufania bez ludzi, którzy je budują i to jest dla nas kluczowe przy tworzeniu zespołu.” Każdy doradca, który dołącza do Vilea może liczyć na wsparcie team leaderów. Agata i Łukasz z ogromnym zaangażowaniem podchodzą do prowadzenia swoich zespołów. Zarówno liczne szkolenia, jak i inspirujące, codzienne życie agencji oraz piękne nieruchomości, sprawiają, że zawód doradcy jest niezwykle ciekawy i pasjonujący.


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine