Enter your search keyword or phrase and press enter.

4 listopada, 2022

VILLA LA PLAGE – LUKSUSOWE DOMY W WILANOWSKICH ZAWADACH

VILLA LA PLAGE – LUKSUSOWE DOMY W WILANOWSKICH ZAWADACH

Villa La Plage to prestiżowy kompleks mieszkalny składający się z 4 luksusowych domów. Nawiązuje stylem do warszawskiego modernizmu. Łączy nowoczesną architekturę, najwyższą jakość wykonania oraz wygodę i funkcjonalność.  Nieruchomość znajduje się w najbardziej zielonej części Wilanowa – w nadwiślańskich Zawadach. Zachwycająca lokalizacja w otoczeniu natury sprawia, że można poczuć się tutaj jak na wakacjach.

Kameralna zabudowa tej inwestycji to unikat w tej części Warszawy. Duże, aluminiowe okna oraz przytulne i nasłonecznione ogrody pozwolą na codzienne korzystanie z zalet tego miejsca. Nieruchomość powstała z zastosowaniem najwyższych standardów i norm ekologicznych, uwzględniających ogrzewanie podłogowe, instalacje pod panele PV i rekuperację.

Funkcjonalny układ domu daje możliwość zaaranżowania przestrzeni według własnych potrzeb. Na 214 m2 można zrobić nawet 5 sypialni oraz zaaranżować dodatkowe pomieszczenie na biuro/gabinet lub magazyn. Przed domem, na podjeździe znajdują się dwa miejsca parkingowe, co w połączeniu z podwójnym garażem, pozwoli na komfortowe przyjęcie rodziny i gości.

DOM

Nieruchomość o powierzchni całkowitej 214 m2, składa się z następujących kondygnacji:

Parter  (64,35 m2):

– salon z jadalnią (36,52 m2)
– kuchnia (10,01 m2)
– garderoba (2,79 m2)
– łazienka (2,38 m2)
– wiatrołap (6,27 m2)
– korytarz (2,11 m2)
– hol wejściowy (2,11 m2)
– schowek pod schodami (4,27 m2)

Poziom I (63,86m2):

– sypialnia I (12,75 m2)
– łazienka (6,78 m2)
– sypialnia II (16,22 m2)
– łazienka (4,06 m2)
– sypialnia III (15,66 m2)
– korytarz (2,91m2)
– schody (5,48 m2)

Antresola:

– antresola (28,99 m2)
– taras (16m2)

Poziom -1 (54,57 m2):

– dwu-stanowiskowy komfortowy garaż (32,36 m2)
– pomieszczenie gospodarcze (11,58 m2)
– kotłownia (4,69 m2)
– komunikacja (5,94 m2)

Nieruchomość wykończona zostanie według zaprezentowanej koncepcji.

Metraż każdego domu to 214 m2, powierzchnie działki mieszczą się w przedziale od 250 m2 do 384 m2

BUDYNEK:

Villa La Plagę to harmonijny styl życia, z zachowaniem najnowszych rozwiązań architektonicznych i technologicznych, ale z dbałością o środowisko. To doświadczenie, profesjonalizm i pasja tworzenia wyjątkowych miejsc do życia. Fundamentem realizacji jest zrozumienie potrzeb klientów. Zaufanie na gruncie wysokich standardów usług i dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Swoją nazwę, Villa la Plage zawdzięcza starannie dobranej lokalizacji, która nadaje wyjątkowy charakter nieruchomości.

LOKALIZACJA:

Villa La Plage to miejsce idealne dla miłośników aktywności fizycznej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się kluby tenisowe, stadnina koni, klub golfowy. Wszystkie te atrakcje połączone są licznymi ścieżkami rowerowymi i spacerowymi. Dzięki takim udogodnieniom – więcej czasu poświęcisz na swoje pasje. Piaszczysta plaża znajdująca się nieopodal stanie się Twoim ulubionym miejscem na relaks i kontemplację natury.
Bliskość komunikacji i cywilizacji ułatwia codzienne funkcjonowanie, a znajdujące się w najbliższym otoczeniu tereny spacerowe sprawią, że nawet pójście do sklepu stanie się zdrowym i przyjemnym rytuałem. Najnowsza infrastruktura, czyli Południowa Obwodnica umożliwia ekspresowe przemieszczanie się, zarówno w obrębie Warszawy jak i poza jej granicami, co bez wątpienia, pozwoli zaoszczędzić cenny czas.
To inwestycja, dzięki której odnajdziesz harmonię życia w bliskości z naturą i wygodnego korzystania z uroków miasta.

Nieruchomość oferowana jest na sprzedaż przez agencję nieruchomości luksusowych Vilea Property Boutique

Sprawdź ofertę – kliknij tutaj


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine