Enter your search keyword or phrase and press enter.

18 grudnia, 2022

Al Sud błyszczy również w 2023 roku. Restauracja świętuje utrzymanie nagrody gwiazdy Michelin.

Al Sud błyszczy również w 2023 roku. Restauracja świętuje utrzymanie nagrody gwiazdy Michelin.

Restauracja Al Sud w Algarve, która zdobyła swoją pierwszą gwiazdkę Michelin zaledwie siedem miesięcy po otwarciu w 2022 roku, zachowała prestiżowe wyróżnienie na rok 2023, figurując w nowo wydanym Przewodniku Michelin po Hiszpanii i Portugalii 2023.

Należący i prowadzony przez Kronos Homes, Al Sud at Palmares Ocean Living & Golf, luksusowy ośrodek nad oceanem w Algarve, celebruje smaki „al sud” („południe”) pod czujnym okiem szefa kuchni Louisa Anjosa, który nadzoruje również restauracje hotelowe i klubowe w ośrodku.

Dzięki kierownictwu szefa Anjosa, każdy gość w Palmares doświadcza tradycyjnych smaków Algarve w najlepszym wydaniu. Przewodnik Michelin opisuje ten ośrodek jako miejsce, w którym można się „odstresować i relaksować”, ponieważ szef Anjos „wyczarowuje delikatną, kreatywną kuchnię, która pokazuje składniki Algarve”.

Jest to ten poziom luksusu, który przyciąga najbogatszych ludzi wybierających się do Portugalii, przygotowujących się na wakacyjne przeżycia. Coraz częściej gwiazda Michelin to jest coś, co zamożni nabywcy drugiego domu biorą pod uwagę dokonując decyzji o jego zakupie. To nowego rodzaju atrakcja w luksusowym ośrodku, a przykładem jest Palmares Ocean Living & Golf w Portugalii.

„Widzimy gwałtowny wzrost zainteresowania ze strony nabywców poszukujących czegoś ultra-luksusowego. Kupujący szukają życia w kurorcie na najwyższym poziomie, a obiekty takie jak restauracje z gwiazdkami Michelin na miejscu, dopełniają oczekiwania nabywców .”

Alda Filipe, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu, Kronos Homes

Nieruchomości w Palmares Ocean Living są rozchwytywane przez kupujących, którzy szukają domów na najwyższym poziomie. Położony w naturalnym amfiteatrze, z nieskażonymi widokami na łagodne wody estuarium Alvor i zatoki Lagos ośrodek, zapewnia spokój i ukojenie w obfitości.

Luksusowe opcje gastronomiczne w Palmares są połączone z wyjątkowym zapleczem golfowym, dzięki 27-dołkowemu polu zaprojektowanemu przez słynnego amerykańskiego architekta Roberta Trent Jonesa Jr. Oczywiście, zakwaterowanie w ośrodku jest po prostu wspaniałe. Wille z widokiem na pole golfowe i ocean są w cenie od 3,4 miliona euro. Każda willa posiada cztery sypialnie, cztery łazienki, przestronne pomieszczenia mieszkalne i własny basen. Niska gęstość zabudowy (zaledwie 5,7%) tworzy wyjątkową harmonię pomiędzy budynkami mieszkalnymi, zielenią krajobrazu i pola golfowego oraz stale zmieniającym się błękitem oceanu.

„Luksus nigdy nie wychodzi z mody. Poczucie ucieczki i spokoju w Palmares Ocean Living jest czymś bardzo szczególnym. Nasi właściciele mogą spacerować po piaskach Meia Praia, zanurzyć stopy w oceanie, cieszyć się rundą golfa lub pływaniem w ich własnym basenie, a następnie nastawić się na wybitne doświadczenie gastronomiczne jako idealne zakończenie doskonałego dnia. Wybudowaliśmy luksus w każdym szczególe”.

Alda Filipe, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu, Kronos Homes

więcej informacji:

info@luxuryboutique-mag.com


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine