Enter your search keyword or phrase and press enter.

15 marca, 2023

GETAWAY GOLFER ZASPOKAJA WSZYSTKIE POTRZEBY PODRÓŻNICZE NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH GOLFISTÓW

GETAWAY GOLFER ZASPOKAJA WSZYSTKIE POTRZEBY PODRÓŻNICZE NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH GOLFISTÓW

Luksusowe wakacje golfowe wymagają najlepszych pól golfowych i najbardziej luksusowego zakwaterowania, aby zapewnić naprawdę niezapomniane doświadczenie.

Popularność golfa w ostatnich czasach znacznie wzrosła, a razem z nią zwiększyła się ilość pól golfowych oraz hoteli z polami golfowymi lub bezpośrednio z nimi sąsiadujących. Dubaj i Karaiby coraz częściej oferują urlopowiczom wakacje z golfem, obiecując mnóstwo słońca i wypielęgnowane pola golfowe. Nie należy jednak zapominać o popularnych destynacjach, takich jak Portugalia i Hiszpania z luksusowymi ośrodkami w Marbelli i Quinta do Lago, które rozrastają się z miesiąca na miesiąc. W Europie jest duży wybór luksusowych pól golfowych, ich liczba zwiększa się systematycznie.

Getaway Golfer dostarcza szczegółowych recenzji na temat szerokiej gamy pól golfowych na całym świecie, w tym informacji o czasie gry i pakietach od wiodących specjalistycznych biur podróży golfowych. Co tydzień aktualizują swoją bazę dodając nowe pola golfowe, więc zawsze znajdziesz tam coś nowego. Ich celem jest znalezienie tych ukrytych wyjątkowych miejsc, o których nikt inny nie wspomina. Wiele magazynów golfowych podkreśla Monte Rei jako najlepsze pole golfowe w Portugalii i choć jest to wspaniałe pole, to warto też zwrócić uwagę na Espiche. Rzadko słyszy się o nim, ale jest równie wspaniałe, a cena za grę jest o znacząco niższa. Luksus nie musi kosztować majątku, jeśli wiesz komu zaufać.

Rekomendują również najlepsze hotele w pobliżu pól golfowych. Recenzują każdy z nich, dzięki czemu mogą polecać sprawdzone hotele, w których goście poczują się rozpieszczani od momentu zameldowania do momentu wyjazdu. Niezależnie od tego, czy szukasz restauracji z gwiazdką Michelin, luksusowego all-inclusive czy butikowego spokoju, oferują opcję, która spełni każde Twoje życzenie.

Nie wiesz, gdzie się udać? Nie ma problemu, Gateway Golfer oferuje szczegółowe przewodniki po wielu miastach i miasteczkach. Po prostu wybierz swoją destynację, a oni pokażą Ci, gdzie grać i gdzie się zatrzymać. Sprawdzaj ich najnowsze przewodniki po golfie w Quinta do Lago i Vilamoura, aby zobaczyć jak mogą Ci pomóc w stworzeniu idealnych wakacji golfowych.

Następnym razem, gdy będziesz chciał zarezerwować luksusowe wakacje golfowe, wybierz Getaway Golfer, znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, które sprawią, że ta podróż na długo pozostanie w Twojej pamięci.


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine