Enter your search keyword or phrase and press enter.

6 czerwca, 2023

Absolutna doskonałość – MERCEDES-AMG KLASA-G EVOLUTION by HOFELE

Absolutna doskonałość – MERCEDES-AMG KLASA-G EVOLUTION by HOFELE

Nowy pakiet stylizacji nadwozia dla Klasy G Mercedes-AMG.

HOFELE-Design GmbH, niemieckie atelier specjalizujące się w ulepszaniu samochodów osobowych Mercedes-Benz, opublikowało pierwsze zdjęcia pakietu stylizacyjnego EVOLUTION dla Klasy G.

Od 2019 roku HOFELE oferuje niestandardowe ulepszenia stylizacji zewnętrznej, wnętrza i osiągów dla obecnego modelu W463A Mercedes-Benz Klasy G. HOFELE jest już dobrze znane ze swoich unikalnych, innowacyjnych funkcji, takich jak tylne drzwi otwierane do tyłu i opatentowane elektryczne stopnie boczne HOFELE o pełnej długości z ruchomymi końcówkami wydechu dla AMG G63.

Nowością na rok 2023 jest pakiet EVOLUTION, elegancki i wyrafinowany design ze sportowymi elementami stylistycznymi, które podkreślają i uzupełniają kultowe DNA Klasy G.

Bardzo charakterystyczne przeprojektowanie przodu EVOLUTION obejmuje całkowicie nowy przedni zderzak wykonany z włókna węglowego z unikalnymi światłami do jazdy dziennej. Został on zintegrowany z charakterystycznym przednim grillem HOFELE. Karbonowe elementy wykończenia przedniego zderzaka integrują się i łączą z elementami wykończenia nowych poszerzonych nadkoli.

Przednie i tylne nadkola, również wykonane z włókna węglowego, mają zintegrowane stylizowane otwory wentylacyjne. Wszystkie elementy pakietu mogą być wykończone w różnych stylach karbonu, błyszczącej czerni lub w kolorze nadwozia.

Tył Klasy G EVOLUTION by HOFELE również został wzbogacony o całkowicie nowy zderzak wykonany z włókna węglowego z unikalnymi ramkami stylizacyjnymi w kształcie litery „G”.

O HOFELE-Design GmbH

HOFELE-Design GmbH zajmuje się projektowaniem, inżynierią i produkcją samochodów od ponad 40 lat. W 2018 roku firma HOFELE została wyznaczona przez Mercedes-Benz AG jako autoryzowany partner w zakresie ulepszania samochodów osobowych Mercedes-Benz. Obecnie HOFELE współpracuje wyłącznie z Mercedes-Benz, opracowując i produkując produkty do stylizacji samochodów, komponenty techniczne i unikalne koncepcje motoryzacyjne.

 

 

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine