Enter your search keyword or phrase and press enter.

5 sierpnia, 2023

WIECZÓR Z WYŚMIENITYMI WINAMI LUB BĄBELKAMI W ADDRESS GRAND CREEK HARBOUR

WIECZÓR Z WYŚMIENITYMI WINAMI LUB BĄBELKAMI W ADDRESS GRAND CREEK HARBOUR

Hotel Address Grand Creek Harbour zaprasza wszystkich koneserów na wieczór z wyśmienitym serem i winami w każdy wtorkowy wieczór lub ostrygami i bąbelkami w każdy czwartkowy wieczór.

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie (czerwiec 2023 r.): Address Grand Creek Harbour, wspaniały 5-gwiazdkowy hotel, uosobienie luksusu i gościnności, który oferuje nieskazitelne widoki na Dubai Creek i malowniczy stary Dubaj, zaprasza wszystkich do podziwiania nowych, zachwycających pakietów wieczornych dostępnych w The Restaurant. Począwszy od najsmaczniejszych desek wędlin po ostrygi podawane z winogronami i bąbelkami, każde podniebienie zostanie zaspokojone, a na gości czeka mnóstwo kulinarnych przysmaków.

Cheese & Cheers

Wieczór wypełniony luksusową ofertą różnych rodzajów serów, niezależnie od tego, czy goście chcą eksperymentować z nowymi smakami, czy wolą tradycyjne – restauracja nie zawiedzie bogactwem oferty. Na gości czekają pakiety obejmujące od 3 rodzajów sera po przepyszne deski wędlin dla tych, którzy chcą pójść na całość. Oferując wybór krakersów, winogron i dżemu, które uzupełniają wszystkie sery, każdy z pewnością nasyci się smakołykami.

Goście mogą delektować się różnymi pakietami, z których każdy oferuje wybór najlepszych serów oraz mnóstwo winogron, aby rozkoszować się nimi przez dwie godziny. Dzięki pianiście, tworzącemu swoją grą wspaniały nastrój, jest to idealne miejsce na randkę, spotkanie po pracy lub spotkanie z przyjaciółmi. Goście mogą dać upust swoim kubkom smakowym, próbując szeregu pysznych serów specjalnie wyselekcjonowanych z całego świata, a wszystko to popijając winami, które goście mogą wybierać spośród ośmiu opcji.

Dostępny jest również pakiet bezalkoholowy dla tych, którzy trzymają się z dala od alkoholu.

Na zakończenie wieczoru wszyscy goście zostaną poczęstowani sernikiem.

Kuszące sery, które będą dostępne, zachęcają do rozkoszowania się ich smakiem:

– Tomme De La Tarentaise (Francja)
– Chaource (Francja)
– Comte Affinage 7 Months (Francja)
– Pyrenee Brebis (Francja)
– Young Farmdal (Belgia)
– Stilton Colston Bassett (Wielka Brytania)
– San Simon (Hiszpania)
– Nata De Cantabria (Hiszpania)

Czwartek z bąbelkami

Uważane za idealne połączenie, ostrygi i bąbelki oferują rzadką synergię. Dla koneserów, którzy chcą delektować się przysmakiem z owoców morza i popijać go bąbelkami, restauracja przygotowała specjalny wieczór na cześć tego klasycznego duetu. Pomyśl o artystycznych wnętrzach, klimatach Gatsby’ego i eleganckim, wyrafinowanym wieczorze.

Poszukiwacze smaków mogą spodziewać się wyboru najświeższych ostryg pochodzących z Dibba Bay, pierwszej i jedynej farmy ostryg dla smakoszy na Bliskim Wschodzie. Te rozkoszne doznania smakowe będą serwowane z różnymi bąbelkami, zgodnie z preferencjami gości, co z pewnością sprawi, że każdy kubek smakowy będzie cieszył się innym światem. Dzięki dwóm pakietom do wyboru, czwartki są stworzone do delektowania się niesamowitymi przysmakami z morza.

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine