Enter your search keyword or phrase and press enter.

8 września, 2023

Rozkoszuj się doskonałym zdrowiem i dobrym samopoczuciem dzięki Royal Salt Cave & Spa

Rozkoszuj się doskonałym zdrowiem i dobrym samopoczuciem dzięki Royal Salt Cave & Spa

Royal Salt Cave & Spa to luksusowe spa i wellness, które oferuje szereg zabiegów mających na celu zapewnienie klientom holistycznego podejścia do leczenia. Spa oferuje haloterapię (suchą i wilgotną terapię solą), suchą terapię ciepłem podczerwonym (z chromoterapią), kabinę witalności, terapię czerwonym światłem, luksusowe zabiegi na twarz, zabiegi na ciało i masaże. Należące do Izabeli Przybyły i zarządzane przez Weronikę Pietę i Laurę Nichols spa zostało otwarte 14 grudnia 2017 roku i zostało docenione za swoją innowacyjność, zdobywając nagrodę Luxury Lifestyle Awards dla najlepszego luksusowego spa wellness w Illinois w USA w 2023 roku.

Zabiegi Royal Salt Cave & Spa są praktykowane od czasów starożytnych, a ich celem jest przejście od braku równowagi do właśnie stanu równowagi. Ich celem jest zapewnienie osobom w każdym wieku możliwości doświadczenia wysokiej jakości holistycznych korzyści zdrowotnych, które są całkowicie naturalne, nieinwazyjne i wolne od leków.

Jedną z unikalnych cech Royal Salt Cave & Spa jest jego Graduation Tower, która jest wilgotnym zabiegiem haloterapii. Zabieg ten koncentruje się na pomocy klientom, którzy zmagają się z przewlekłymi dolegliwościami układu oddechowego i zatok i jest powszechnie dostępny tylko w Europie. Uzdrowisko chciało uczynić terapię bardziej wszechstronną, więc zdecydowało się zaoferować ten zabieg oprócz suchej terapii solnej. Dzięki temu klienci mogą otrzymać dokładnie takie leczenie, jakiego potrzebują, a spa jest dumne z oferowania światowej klasy doświadczenia zarówno dla swoich gości, jak i pracowników. Royal Salt Cave & Spa jest pierwszym obiektem w Stanach Zjednoczonych, który posiada generator do terapii wilgotną solą.

Kiedy klienci wchodzą do Royal Salt Cave & Spa, wita ich jasne lobby ze złotym i czarnym motywem, roślinami, podświetlanymi lampami solnymi i nie tylko. Wystrój całego spa sprawia wrażenie „bezpiecznej przystani” w całym obiekcie. Każdy pokój zabiegowy ma swoją unikalną estetykę, ale wszystkie łączą się w jeden piękny, królewski motyw. Celem spa jest stworzenie bezpiecznego i spokojnego środowiska, do którego klienci nie tylko lubią przychodzić, ale także szukają komfortu i poprawy zdrowia.

Obsługa klienta ma ogromne znaczenie w Royal Salt Cave & Spa. Wierzą, że sposób, w jaki klienci są witani i traktowani przez cały czas pobytu w spa, ma zasadnicze znaczenie dla ich doświadczenia. Wierzą w edukację swoich klientów w zakresie alternatywnych metod leczenia, nie tylko dlatego, że wierzą w ich rezultaty, ale także dlatego, że uważają, że utrzymanie zdrowia psychicznego, emocjonalnego i fizycznego jest głównym kluczem do szczęśliwego życia.

Spa oferuje szeroką gamę technik masażu leczniczego, a klienci mają możliwość wyboru różnych czasów trwania masażu (30 minut, 60 minut, 90 minut i 2 godziny). Posiadanie różnych czasów trwania i rodzajów masaży pozwala klientom wybrać dokładnie to, co według nich odpowiada ich potrzebom. Co więcej, spa wkrótce doda do swoich masaży „tantiemy”, które są dodatkami zwiększającymi doznania klienta podczas masażu.

Sauna w Royal Salt Cave & Spa oferuje wiele możliwości personalizacji. Kiedy klient po raz pierwszy wchodzi do pomieszczenia, pokazuje mu się, jak obsługiwać całą saunę. Może spersonalizować temperaturę, jaką chcą podczas sesji, a także kolorowe światło, które chcą wybrać dla swoich korzyści z chromoterapii.

Sesje terapii solnej są również konfigurowalne. Klienci mają do dyspozycji rozkładane krzesła, słuchawki z redukcją szumów z 3 różnymi opcjami kanałów, możliwość korzystania z koca oraz możliwość wyboru jednego z 2 pomieszczeń do terapii solnej.

Najnowsze osiągnięcia Royal Salt Cave & Spa obejmują bezprzewodowe słuchawki, które wykorzystują technologię podczerwieni, aby zapewnić klientom trzy różne kanały audio, zwiększając ich wrażenia z terapii w jaskini solnej. Trójkanałowe słuchawki pozwalają użytkownikom wybierać między medytacjami z przewodnikiem z męskim lub żeńskim głosem lub muzyką medytacyjną.

W miarę rozwoju, Royal Salt Cave & Spa planuje wprowadzić kabinę solną, która maksymalizuje korzyści zdrowotne układu oddechowego w krótszym czasie.

„Luksus” dla Royal Salt Cave & Spa oznacza możliwość zapewnienia swoim klientom niezapomnianych i wyjątkowych wrażeń poprzez obsługę klienta, jakość zabiegów i eleganckie otoczenie. Luksusowe doświadczenie pozostawia klienta zadowolonego, komfortowego i odmłodzonego. Zdobycie nagrody Luxury Lifestyle Awards dowodzi, że spa osiągnęło ten cel i stworzyło światowej klasy przystań dla klientów, oferując rewolucyjne, lecznicze zabiegi.

Aby dowiedzieć się więcej o Royal Salt Cave & Spa, odwiedź stronę https://www.royalsaltcavespa.com/.

O Luxury Lifestyle Awards

Luxury Lifestyle Awards to globalna nagroda przyznawana i promująca najlepsze luksusowe towary i usługi na całym świecie. Celem firmy jest łączenie ludzi z tym, co najlepsze w luksusie. LLA oceniła ponad 10 000 różnych towarów i usług w 400 kategoriach z 60 krajów i przeanalizowała wyniki, aby stworzyć TOP listę najlepszych z najlepszych na świecie. Takie światowej sławy marki jak Chanel, Dom Perignon i Ferrari zostały dumnymi zwycięzcami. Zwycięstwo przynosi firmom status i uznanie, globalną promocję i ekspozycję na zupełnie nowy rynek klientów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://luxurylifestyleawards.com/

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/LuxuryLifestyleAwards/

Dołącz do nas na Instagramie: https://www.instagram.com/luxurylifestyleawards/


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine