Enter your search keyword or phrase and press enter.

3 października, 2023

Nie tylko nieruchomości: J&B Invest Spain odkrywa piękno Costa Calida

Nie tylko nieruchomości: J&B Invest Spain odkrywa piękno Costa Calida

W J&B Invest Spain nie tylko sprzedają nieruchomości; tworzą styl życia w nieskazitelnym luksusie i komforcie. Dzięki swojej historii i niedawnemu zwycięstwu w kategorii Best Luxury Boutique Real Estate Investment Consultancy w konkursie 2023 Luxury Lifestyle Awards, firma stała się pionierem luksusowego życia na Costa Calida w Hiszpanii.

Dziedzictwo jakości dzięki specjalistycznej wiedzy

Założona w 2019 roku firma J&B Invest Spain Jeffa Delavy i Andresa Meseguera rozkwitła. Serce Costa Calida, gdzie znajduje się hiszpański region Murcja, było ich terenem spełniania marzeń. Ich historia to historia oddanego zespołu ze wspólną wizją – wizją przedefiniowania luksusowego życia w tym regionie.

Spełnianie marzeń

Z wiedzą zakorzenioną w rodzinnym dziedzictwie, dwóch założycieli i dyrektorów generalnych firmy wnosi unikalną mieszankę doświadczeń. Jako synowie wybitnego promotora budownictwa, Jeff i Andres rozumieją procesy budowlane jak nikt inny. Ta wiedza, w połączeniu z wieloletnią współpracą z wiodącymi agencjami nieruchomości, utorowała drogę do doskonałej reputacji w całym regionie.

Zaufani partnerzy w obrocie nieruchomościami

Kupno lub sprzedaż nieruchomości w obcym kraju może być zniechęcające, ale z J&B Invest u boku nigdy nie jesteś sam. Oferują usługi w języku angielskim, holenderskim, francuskim i hiszpańskim – przełamując bariery językowe i budując mosty zaufania. Ich doświadczenie obejmuje odsprzedaż, nowe budynki i przejęcia bankowe, zapewniając, że Twoje doświadczenie z nieruchomościami będzie płynne i satysfakcjonujące.

Więcej niż agenci – partnerzy na całe życie

J&B Invest Spain to nie tylko agenci nieruchomości; to Twoi partnerzy. Jeff i Andres, Twoi oddani przewodnicy, wspierają Cię nie tylko podczas transakcji. Od porad prawnych po kontakty z prawnikami, notariuszami i bankami – dbają o każdy szczegół. Potrzebujesz pomocy przy aranżacji wnętrz lub remoncie? Rozważmy to. Twoje szczęście i komfort są ich priorytetami.

Corvera Golf and Country Club: Pokaz elegancji

Wkrocz do świata Corvera Golf and Country Club – ekskluzywnego raju, w którym czeka na Ciebie 17 nowo wybudowanych willi. Te wykwintne domy, dostępne wyłącznie za pośrednictwem J&B Invest przez następne 6 miesięcy, na nowo definiują wyrafinowanie. Skrupulatnie zaprojektowane, każda willa jest arcydziełem nowoczesnej architektury, szczycącym się wysokiej klasy wykończeniami, prywatnymi basenami i rozległymi tarasami.

Więcej niż nieruchomości – styl życia na Costa Calida

Biuro J&B Invest w samym sercu Corvera, miejscu położonym zaledwie kilka minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Murcji, które jest bramą do urokliwego wybrzeża Costa Calida. Obdarzony śródziemnomorskim klimatem i ponad 300 słonecznymi dniami w roku, region ten zachwyca swoim urokiem. Dla entuzjastów golfa jest to raj zieleni, co czyni go najbardziej znanym miejscem do gry w golfa w Europie.

Twoje marzenia czekają

Jako mieszkańcy Costa Calida, duet uosabia głębokie zrozumienie istoty regionu. Zapraszają do przyłączenia się do nich w podróży, w której światło, kolor i idealna temperatura zbiegają się – podróż do serca Costa Calida i Murcji. Inwestuj nie tylko w nieruchomości – inwestuj w przyjemność z J&B Invest Spain. Odwiedź https://jbinvestspain.com/, aby dowiedzieć się więcej.

O Luxury Lifestyle Awards

Luxury Lifestyle Awards jest globalną nagrodą wybierającą, uznającą, świętującą i promującą najlepsze luksusowe towary i usługi na całym świecie. Celem firmy jest łączenie ludzi z tym, co najlepsze w luksusie. LLA oceniła ponad 10 000 różnych towarów i usług w 400 kategoriach z 60 krajów i przeanalizowała wyniki, aby stworzyć TOP listę najlepszych z najlepszych na świecie. Takie światowej sławy marki jak Chanel, Dom Perignon i Ferrari zostały dumnymi zwycięzcami. Zwycięstwo przynosi firmom status i uznanie, globalną promocję i ekspozycję na zupełnie nowy rynek klientów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://luxurylifestyleawards.com/
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/LuxuryLifestyleAwards/
Dołącz do nas na Instagramie: https://www.instagram.com/luxurylifestyleawards/


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine