Enter your search keyword or phrase and press enter.

21 października, 2023

NOWY JAMES BOND: CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ

NOWY JAMES BOND: CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ

W ciągu ostatniej dekady filmy o Jamesie Bondzie były jednymi z najlepszych filmów akcji jakie wyprodukowano w Hollywood.

Od Daniela Craiga po Seana Connery’ego, przemysł filmowy widział jedne z najlepszych scen akcji jakie pojawiały się na ekranie. Można było oczekiwać, że James Bond będzie walczył, zakochiwał się, elegancko ubierał a także wygrywał pojedynki w kasynie ze swoimi wrogami.

Przy tak dużej ilości rozrywki, jaką zapewnia seria filmów o Jamesie Bondzie, fani spodziewają się, że w rolę James’a Bonda wcielą się najlepsi aktorzy kina. Odkąd Daniel Craig zachwycił widzów w ostatnich częściach serii, fani zastanawiają się, który aktor będzie kolejnym Jamesem Bondem.

W tym artykule przyjrzymy się niektórym aktorom, którzy są typowani na odtwórców jednej z najbardziej lubianych postaci w historii kina, w nadchodzących filmach o Bondzie:

Henry Cavill

Z ostrymi rysami twarzy i męską aurą, Henry Cavill zawsze był obsadzany w rolach głównych postaci. Często kojarzony z akcją na ekranie, urokiem i tajemnicą.

Podobno Henry wziął udział w przesłuchaniu do słynnej roli Jamesa Bonda, jednak jego młody wygląd sprawił, że został odrzucony przez twórców. Daniel Craig okazał się lepszym wyborem dla producentów, ponieważ zaoferował dojrzałe podejście i rzucił inne światło na postać.

Henry nadal jest dumny, że w wieku 22 lat był brany pod uwagę jako nowy Bond, powiedział w niedawnym podcaście. Powszechnie wiadomo, że Cavill dwukrotnie stracił szansę na rolę Jamesa Bonda. Zgodnie uważa się, że wywarł dobre wrażenie na producentach, nic dziwnego, że ludzie są przekonani, że Henry Cavill może być kolejnym najlepszym Jamesem Bondem po Danielu Craigu.

Taron Egerton

Być może widzieliście tego przystojnego walijskiego aktora w filmach Kingsman. Po latach grania w filmach szpiegowskich, Taron pojawi się teraz na ekranie w thrillerze Netflixa zatytułowanym „Carry On”.

Chociaż Taron robi ogromny zwrot w swojej karierze, zawsze był postrzegany przez fanów jako potencjalny James Bond. Ma nie tylko inteligentny i charakterystyczny wygląd, ale także potrafi świetnie grać w tajemniczych i pełnych napięcia scenach. Jego wspaniała gra aktorska w filmie o Jamesie Bondzie może przynieść serii wiele sławy, biorąc pod uwagę, jak dobrze radzi sobie ze scenami akcji.

Co aktor mówi o plotkach dotyczących jego potencjalnej roli Jamesa Bonda?
Mówi, że nigdy nie brał udziału w przesłuchaniach do tej roli i nigdy nie otrzymał żadnych telefonów od producentów. Rola wymaga powagi, której Taron nie jest w stanie podołać, zwłaszcza w przypadku 10-letniego kontraktu filmowego. Niezależnie jednak od poglądów aktora, jego fani wierzą, że mógłby on zostać kolejnym Jamesem Bondem.

Tom Hardy

Często oglądany w filmach akcji i serialach, Tom Hardy jest kolejnym konkurentem do roli szpiega w kasynie. Jeśli ktokolwiek jest w stanie przekazać efektowną i luksusową aurę w tradycyjnym czarno-białym garniturze, to zdecydowanie Hardy.

Jego dramatyczne występy w „Peaky Blinders”, „Mroczny Rycerz powstaje” i serii „Venom” były nieustannie celebrowane przez publiczność. Zapytany o plotki na temat przesłuchania do roli Jamesa Bonda, Hardy wolał nie wypowiadać się na ten temat, ponieważ uważa, że może to zaszkodzić jego etyce pracy w branży.

Chociaż żadne plotki nie zostały potwierdzone, fani są przekonani, że Tom (46 lat) ubiegał się o rolę, ponieważ osiągnął dojrzały wiek wymagany do tej roli.

Sam Claflin

Sam Claflin, fan filmów o Bondzie, uważa Daniela Craiga za najlepszego z Jamesów Bondów w historii. Twierdzi, że Craig może być jedynym aktorem, który naprawdę wygląda jak tajny szpieg.

Pomijając jednak wszelkie zachwyty, Sam Claflin ma do zaoferowania coś, co fani chętnie zobaczyliby w słynnym filmie.

Z filmami takimi jak „Enola Holmes”, „Igrzyska śmierci” i „Piraci z Karaibów”, Sam pasuje do idealnego wizerunku akcji, tajemnicy, romansu i komedii. Wie, jak zagrać poważną rolę i dobrze się w nią wcielić. I oczywiście jego męskie rysy twarzy i szerokie ramiona mogą pomóc mu wydobyć charakter Jamesa Bonda, oczywiście jeśli zdobędzie tę rolę. Na razie fani mogą mieć tylko nadzieję.

Wnioski

Odkąd ostatni film Daniela Craiga o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać” został wyemitowany w 2021 roku, fani spekulowali na temat różnych hollywoodzkich aktorów, którzy mogą pojawić się na ekranie w tej trudnej roli.

Niezależnie od tego, czy będzie to Tom Hardy, czy Andrew Garfield, ktokolwiek zdecyduje się na tę rolę, będzie musiał zaimponować widzom jeszcze bardziej niż wcześniej. Nowy agent 007  musi przekonać publiczność, że jest najlepszym wyborem, pamiętając że rola jest wymagająca i w szczególny sposób oceniana przez krytyków i widzów.

Jeśli nie możesz się doczekać, aby dowiedzieć się, kto będzie kolejnym Jamesem Bondem, uzbrój się w odrobinę cierpliwości! Nadchodzące lata przyniosą wiele zabawnych kasowych filmów związanych z akcją, podobnie jak The Hangover. Pamiętaj, aby wpisać do kalendarza datę premiery, kiedy już pojawi się następny film o 007!

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine