Enter your search keyword or phrase and press enter.

21 października, 2023

WYŚCIG F1® W LAS VEGAS Z FERRARI TRENTO NA PODIUM

WYŚCIG F1® W LAS VEGAS Z FERRARI TRENTO NA PODIUM

Las Vegas, światowa stolica rozrywki, będzie świadkiem historycznej chwili, gdy FORMUŁA 1 HEINEKEN SILVER LAS VEGAS GRAND PRIX 2023 ® powróci do miasta po ponad 40 latach. To przełomowe wydarzenie ma na celu przedefiniowanie krajobrazu rozrywkowego miasta i wyniesienie go na nowe wyżyny luksusu i emocji.

Grand Prix Las Vegas® będzie kamieniem milowym, gdy cyrk F1® ożyje na ulicach tego kultowego miasta. Entuzjaści wyścigów i poszukiwacze mocnych wrażeń zjadą się do Las Vegas, aby zobaczyć, jak najbardziej elitarni kierowcy na świecie pokonują wymagający nocny tor uliczny na tle olśniewającego Las Vegas Strip. To wyścig, który obiecuje nie tylko szybką akcję, ale także połączenie luksusu, przepychu i niezrównanej rozrywki.

Dodatkowo, Ferrari Trento, uosobienie włoskiej doskonałości zawarte w winie musującym, zajmie centralne miejsce jako oficjalny toast F1®. Gdy kierowcy będą świętować swoje triumfy z butelką Ferrari Trento, świat będzie świadkiem połączenia prędkości, wyrafinowania i świętowania. Ferrari Trento słynie z wyśmienitego smaku i uosabia ducha zwycięstwa, co czyni go idealnym wyborem na wydarzenie tego kalibru.

Aby upamiętnić ten historyczny wyścig w Las Vegas, Ferrari Trento z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek specjalnej edycji butelki F1® Las Vegas. Ta ekskluzywna oferta uchwyci esencję Grand Prix® i będzie przedmiotem kolekcjonerskim zarówno dla entuzjastów sportów motorowych, jak i wina. Reprezentuje ona zobowiązanie Ferrari Trento do podniesienia każdej uroczystości na wyższy poziom elegancji i doskonałości. Butelka zawiera nazwę wyścigu na etykiecie, a także zarys toru.

Ferrari F1® Edition to Blanc de Blancs Trentodoc , wyprodukowane ze ściśle wyselekcjonowanych 100% winogron Chardonnay uprawianych w sposób zrównoważony i ręcznie zbieranych na zboczach gór Trentino. Po dojrzewaniu na osadzie drożdżowym przez co najmniej 24 miesiące, każdy łyk ma intensywny zapach z dojrzałymi nutami owocowymi, nutami chrupiącego chleba i orzechów laskowych. Smak jest zachęcający i satysfakcjonujący ze względu na świeżość wina i finezję jego perlage, z finiszem łączącym mineralne doznania i cytrusowe niuanse. Ferrari Trento to wiodąca włoska marka luksusowych win musujących i symbol włoskiej sztuki życia.

Grand Prix Las Vegas® płynnie łączy świat wyścigów z legendarnym luksusem i ofertą rozrywkową miasta. Oprócz emocjonującego wyścigu, uczestnicy mogą spodziewać się gwiazdorskiej obsady występów, interaktywnych stref dla fanów, spotkań z kierowcami i nie tylko. To wciągające doświadczenie, które zawiera w sobie esencję Las Vegas – miasta, które nigdy nie śpi.

Grand Prix Las Vegas ® to nie tylko wyścig; to święto prędkości i stylu. Wydarzenie to obiecuje wyznaczyć nowe standardy rozrywki w sportach motorowych, jednocześnie wzmacniając pozycję Las Vegas jako miejsca dla entuzjastów wyścigów i koneserów luksusu.

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine