Enter your search keyword or phrase and press enter.

1 grudnia, 2023

LUXURY LIFESTYLE AWARDS UZNAJE GRAN HOTEL INGLÉS ZA NAJLEPSZY LUKSUSOWY HOTEL BUTIKOWY W MADRYCIE

LUXURY LIFESTYLE AWARDS UZNAJE GRAN HOTEL INGLÉS ZA NAJLEPSZY LUKSUSOWY HOTEL BUTIKOWY W MADRYCIE

Gran Hotel Inglés, odwieczny symbol luksusu, z historycznym dziedzictwem sięgającym 1886 roku, jest teraz dumnym odbiorcą nagród Luxury Lifestyle Awards. Zdobycie cenionego wyróżnienia dla najlepszego luksusowego hotelu butikowego w Madrycie w Hiszpanii w 2023 r., to ukoronowanie dziedzictwa, które świadczy o niezachwianym zaangażowaniu Gran Hotel Inglés w oferowanie niezwykłych wrażeń gościnnych, usług na zamówienie i aury wyrafinowanego bogactwa dla swojej szanowanej klienteli.

Położony w samym sercu Madrytu Gran Hotel Inglés szczyci się bogatą historią jako najstarszy luksusowy hotel w mieście. Jego drzwi, otwarte od 1886 roku, witały takie osobistości jak Virginia Woolf, Henri Matisse i José Rizal, czyniąc hotel kultową przystanią kulturalną. Od jego historii po przemyślane usługi, każdy aspekt rezonuje ciepłem i niezwykłą elegancją, otaczając gości atmosferą, dzięku której każdy gość czuje się jak w domu.

Gran Hotel Inglés jest dumny ze swojego zaangażowania w spersonalizowaną obsługę, zapewniając, że życzenia każdego gościa są spełniane niezwłocznie. Dyskretny luksus doświadczany w jego murach jest przykładem najwyższej jakości, od starannie dobranych produktów po uprzywilejowaną lokalizację, która zapewnia dostęp do najlepszych atrakcji Madrytu.

Doświadczenie Gran Hotel Inglés rozpoczyna się już od samego zameldowania, gdzie goście witani są kieliszkiem szampana i mogą zrelaksować się na wygodnych sofach. Dedykowany boy zajmuje się bagażem, podczas przyjemnego powitania.

Udogodnienia czekają w wystawnych pokojach ozdobionych egipską pościelą o grubości 500 nitek i szeregiem poduszek. Goście mogą rozkoszować się wyjątkowymi wannami, wykonanymi na zamówienie w Kanadzie, wraz z wyborem soli do kąpieli. Bardzo dobra lokalizacja hotelu sprawia, że jest on doskonałym miejscem do zwiedzania tętniącego życiem miast. Spa Sisley, centrum fitness i restauracja Lobbyto dodatkowo podnoszą komfort gości.

Gran Hotel Inglés zapewnia, że każda interakcja z gościem jest spersonalizowana, od momentu przyjazdu do wyjazdu. To zobowiązanie do dostosowania usług do indywidualnych preferencji wyróżnia hotel, pozostawiając niezapomniane wrażenia.

Jordi Caralt Coloma, dyrektor generalny Gran Hotel Inglés, powiedział: „ Jesteśmy niezmiernie dumni, że zostaliśmy uznani przez Luxury Lifestyle Awards za najlepszy luksusowy hotel butikowy w Madrycie. W Gran Hotel Inglés luksus oznacza więcej niż bogactwo; obejmuje samą istotę poczucia się jak w domu w środowisku, które płynnie łączy komfort z wyrafinowaniem. Naszym celem jest nie tylko spełnianie, ale i przekraczanie oczekiwań naszych szanownych gości. Jesteśmy dumni z tworzenia doświadczeń, które wywołują poczucie przynależności i tworzą cenne wspomnienia, wykraczając poza konwencjonalne pojęcie luksusu.”

Więcej informacji na temat Gran Hotel Inglés, jego wyjątkowej oferty i rezerwacji można znaleźć na stronie https://www.granhotelingles.com/.

O Luxury Lifestyle Awards

Luxury Lifestyle Awards jest globalną nagrodą wybierającą, uznającą, świętującą i promującą najlepsze luksusowe towary i usługi na całym świecie. Celem firmy jest łączenie ludzi z tym, co najlepsze w luksusie. LLA oceniła ponad 10 000 różnych towarów i usług w 400 kategoriach z 60 krajów i przeanalizowała wyniki, aby stworzyć TOP listę najlepszych z najlepszych na świecie. Takie światowej sławy marki jak Chanel, Dom Perignon i Ferrari zostały dumnymi zwycięzcami. Zwycięstwo przynosi firmom status i uznanie, globalną promocję i ekspozycję na zupełnie nowy rynek klientów. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://luxurylifestyleawards.com/


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine