Enter your search keyword or phrase and press enter.

24 stycznia, 2024

Najbardziej zaawansowany i skrupulatnie zaprojektowany rower szosowy na świecie od Aston Martin

Najbardziej zaawansowany i skrupulatnie zaprojektowany rower szosowy na świecie od Aston Martin

Aston Martin i J.Laverack zaprezentowały najnowszy rower .1R, który jest uważany za najbardziej zaawansowany na świecie. Ten wyjątkowy rower łączy innowacyjny design z precyzyjną inżynierią, korzystając z parametrycznie zaprojektowanych, i wydrukowanych w 3D złączy tytanowych i rzeźbionych rur węglowych. Rezultatem jest nie tylko niezwykła wydajność i komfort jazdy, ale także niepowtarzalna elegancja i piękno. Rower charakteryzuje się perfekcyjnym połączeniem złączy i rur oraz estetycznym wykończeniem z włókna węglowego.

Oliver Laverack, współzałożyciel J.Laverack Bicycles, powiedział: „Współpraca z zespołem Aston Martin odblokowała nowe pomysły i innowacje, których zastosowanie pozwoliło stworzyć rower bardziej zaawansowany niż cokolwiek obecnie dostępnego na rynku. Współpracując z Aston Martin nie tylko wznieśliśmy nasze tytanowe rowery na nowe wyżyny, ale także odblokowaliśmy prawdziwą innowację w branży rowerowej, tworząc rower o niezrównanym poziomie rzemiosła i inżynierii wydajności.”

Marek Reichman, Executive Vice President and Chief Creative Officer at Aston Martin, opisuje .1R jako „titanium hypercar na dwóch kołach”, który łączy zaawansowaną inżynierię z wyjątkowym designem, tworząc niezwykłe doświadczenie jazdy.

Najważniejszą cechą .1R jest możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb klienta. Wiele elementów jak np. długość korby i wysokość siodełka można precyzyjnie dostosować, dzięki czemu rower staje się idealnie dopasowany do jeźdźca. Każdy detal jest starannie zaprojektowany, a metalowe oznaczenia pod lakierem dodają mu wyjątkowego charakteru.

Rower .1R będzie można spersonalizować, wybierając kolory i elementy wykończenia, które są dostępne także dla samochodów Aston Martina. Dzięki integracji roweru z konfiguratorem online Aston Martina, każdy będzie mógł stworzyć swoją wymarzoną wersję .1R.

Oprócz estetyki, rower .1R zapewnia także doskonałą wydajność. Zastosowane innowacje pochodzą nie tylko z świata rowerów, ale także z przemysłu samochodowego, co czyni go unikatowym połączeniem tradycji i technologii.

Rower .1R Aston Martin to prawdziwa perła współpracy dwóch firm, które są liderami w swoich dziedzinach i nie pozostawiają wątpliwości, że jest to rower, który z pewnością zyska uznanie w świecie rowerzystów na całym świecie. Jego zaawansowana konstrukcja i możliwość personalizacji czynią go absolutnym liderem w dziedzinie rowerów wysokowydajnych. Niezrównane połączenie innowacji, designu i precyzji czynią go najbardziej zaawansowanym rowerem na świecie.

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine