Enter your search keyword or phrase and press enter.

28 stycznia, 2024

Kolekcja Zegarków Breitling zainspirowana Szkocją. Superocean Heritage ’57 Highlands Capsule

Kolekcja Zegarków Breitling zainspirowana Szkocją. Superocean Heritage ’57 Highlands Capsule

Breitling, ceniony producent zegarków, zawsze kojarzony z niezawodnością, elegancją i doskonałością, wprowadził na rynek swoją najnowszą kolekcję kapsułową, która czerpie inspirację z malowniczych szkockich wzgórz. W tej wyjątkowej serii, o wyrazistych odcieniach ziemi i szykownej tkaninie tweed, Breitling zachęca miłośników marki do wyruszenia na wyjątkową przygodę nad brzegiem morza i w góry pełne mgieł.

Breitling to firma znana z innowacyjnych projektów i najwyższej jakości zegarków. Jednym z pierwszych modeli marki był SuperOcean Dive z lat 50-tych, stworzony z myślą o stylowych miłośnikach morskich przygód. Teraz, najnowsza kolekcja Superocean Heritage ’57 Highlands Capsule Collection zaprasza nas do odkrywania wybrzeża i mistycznych szkockich szczytów.

„Każda z naszych kolekcji kapsułowych opowiada inną historię. W przypadku Superocean Heritage ’57 Highlands Capsule Collection, chcieliśmy wywołać bardzo konkretny nastrój spaceru po wzgórzach”, powiedział Georges Kern, CEO Breitlinga. „Od momentu, kiedy wyruszysz w tweedowym płaszczu i wełnianym swetrze, przez dzień spędzony na wietrznych klifach, aż po powrót do ciepłego domu przy ognisku, z psem u boku. Kolekcja Highlands jest zaprojektowana, by towarzyszyć Ci na każdym kroku”.

Kolekcja kapsułowa to ograniczona liczba egzemplarzy dostępnych przez limitowany czas. Każdy zegarek ma średnicę 38 mm i wyjątkowe kolory tarczy nawiązujące do lądu i morza, takie jak beżowy, zielony, musztardowy i niebieski. Podobnie jak ich poprzednicy, zegarki te posiadają indeksy w kształcie trójkąta, nawiązujące do stylistyki lat 50-tych.

Jednym z wyraźnych detali nawiązujących do Szkocji jest pasek inspirowany tkaniną tweed, wykonany z luksusowego połączenia jedwabiu i wełny. Wszystkie zegarki są sprzedawane z metalowym bransoletką, a pasy z tkaniny dostarczane są osobno, wraz z narzędziem do ich wymiany.

Każdy z pasów, nawiązując do koloru tarczy, jest subtelnie cętkowany: niebieski wersja jest zestawiona z ciemnobrązowym paskiem, beżowa tarcza z klasycznym brązowym paskiem, a zarówno zielone, jak i musztardowe tarcze z zielonym paskiem. Dla tych, którzy lubią zmieniać styl, dostępny jest także osobny niebieski pasek.

Zegarki posiadają obudowy ze stali nierdzewnej i ceramiczne bezelki odporne na zadrapania i wstrząsy, otoczone czerwonym złotem 18 k. Dodatkowo, na obrotowym bezelku znajduje się punkt świecący, nawiązujący do korzeni Superocean jako zegarka do nurkowania.

Każdy zegarek w kolekcji jest napędzany mechanizmem Breitling Caliber 10, który zapewnia rezerwę mocy wynoszącą około 42 godzin w stanie nieużywania. Jak wszystkie zegarki Breitlinga, są one certyfikowane przez COSC (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres), co stanowi niezależne potwierdzenie ich precyzji i wydajności.

Breitling to nie tylko marka, to również styl życia. Dlatego niezależnie od tego, czy spacerujesz po skalistym wybrzeżu Szkocji, czy schroniłeś się w wiejskiej karczmie na herbatę, Superocean Heritage ’57 Highlands Capsule Collection zapewni Ci nie tylko styl, ale także niezapomnianą historię do opowiedzenia.

Warto również dodać, że zegarki Breitlinga zawsze są popularne i poszukiwane przez kolekcjonerów na całym świecie. To znaczy, że inwestycja w tę ekskluzywną kolekcję to nie tylko zakup zegarka, ale także inwestycja w dzieło sztuki i markę, która od lat stoi na czele branży zegarmistrzowskiej.

Podsumowując, jeśli jesteś miłośnikiem elegancji, luksusu i niezawodności, to Superocean Heritage ’57 Highlands Capsule Collection od Breitlinga jest właśnie dla Ciebie. Weź udział w tej wyjątkowej podróży po Szkocji, nie wychodząc z domu, nosząc na ręku zegarek, który jest zarówno funkcjonalny, jak i wyjątkowo stylowy. Nie przegap tej okazji i dodaj ten ekskluzywny zegarek do swojej kolekcji już dziś!

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine