Enter your search keyword or phrase and press enter.

17 lutego, 2024

Orient Star wprowadza na rynek M34 F8 Date, praktyczny zegarek z datownikiem

Orient Star wprowadza na rynek M34 F8 Date, praktyczny zegarek z datownikiem

Orient Star  przedstawia M34 F8 Date, nowy flagowy czasomierz z kolekcji Contemporary Collection M34. Dzięki unikalnemu projektowi tarczy, inspirowanemu deszczem meteorów Perseidów z konstelacji Pereusa, oraz najnowocześniejszemu, wysokowydajnemu mechanizmowi zamontowanemu z silikonowym kołem wychwytu, flagowy model M34 F8 Date wytycza nową ścieżkę dla Orient Star.

Dostępne są dwa modele, model z białą tarczą, który jest ograniczony do 160 sztuk, oraz model z niebieską tarczą, który dołączy do podstawowej kolekcji marki. Biała tarcza posiada ręcznie rzeźbiony wzór przedstawiający deszcz meteorów Perseidów, a tarcza w zwykłym modelu jest dodatkowo wzmocniona niebieskim kolorem, przedstawiającym nocne niebo.

Ta urzekająca kolorystyka została uzyskana dzięki optycznej technologii wielowarstwowej firmy Epson, która tworzy efekt tonacji kolorów na metalowej płytce. Optyczna folia wielowarstwowa kontroluje odbicie i przepuszczalność światła przez wiele warstw nano-cienkiej przezroczystej folii, aby uzyskać efekt, który nie byłby możliwy w przypadku zwykłego lakieru.

Podobnie jak kolor tarczy, nowy mechanizm M34 F8 Date jest również wyposażony w zaawansowaną technologię. Automatyczny mechaniczny kaliber F8N64 jest zamontowany z silikonowym kołem wychwytu, które stało się jedną z charakterystycznych technologii Orient Star, odkąd po raz pierwszy pojawiło się w modelu 2021 Skeleton z okazji 70-lecia marki. Oferuje ono wysoką dokładność i 60-godzinną rezerwę chodu.

Czasomierze będą dostępne w całej Europie w cenie od 2500 do 2700 euro. Więcej informacji można znaleźć na stronie Orient-watch.com


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine