Enter your search keyword or phrase and press enter.

29 lutego, 2024

BoConcept zdobywa prestiżowy zwycięzcy w konkursie Luxury Lifestyle Awards

BoConcept zdobywa prestiżowy zwycięzcy w konkursie Luxury Lifestyle Awards

Luxury Lifestyle Awards, uznany na całym świecie autorytet w dziedzinie luksusu, z radością ogłasza, że BoConcept po raz kolejny zwyciężył, zdobywając szacowny tytuł Najlepszej Luksusowej Firmy Meblowej i Domowej na Świecie czwarty rok z rzędu.

BoConcept, założona w Herning w 1952 roku, ewoluowała od skromnych początków do najbardziej znanej na całym świecie duńskiej marki meblowej, z ponad 340 sklepami w ponad 67 krajach i na 6 kontynentach, a marka nadal rozszerza swój globalny zasięg.

Powszechnie znana ze swoich duńskich zasad projektowania funkcjonalności, prostoty i kunsztu, BoConcept na nowo zdefiniowała istotę luksusowego życia. Jej kultowe projekty powstają we współpracy z najbardziej cenionymi projektantami w Danii i poza nią, zapewniając połączenie nowoczesnej minimalistycznej elegancji i ponadczasowości.

„Zdobycie nagrody Luxury Lifestyle Awards czwarty rok z rzędu jest świadectwem zaangażowania BoConcept w doskonałość w dziedzinie luksusowych mebli i artykułów gospodarstwa domowego, potwierdzając ich status najbardziej międzynarodowego sprzedawcy mebli” – powiedział rzecznik Luxury Lifestyle Awards. „Ich innowacyjne projekty, zaangażowanie w jakość i zdolność do przekształcania przestrzeni konsekwentnie ich wyróżniają”.

Zespół BoConcept to nie tylko producenci mebli; tworzą oni niezwykłe przestrzenie dla swoich klientów, pomagając im stworzyć dom, który odzwierciedla ich indywidualność. BoConcept zapewnia kompleksową usługę projektowania wnętrz, dostępną w sklepie, wirtualnie lub w domu, zapewniając spersonalizowane podejście do każdego klienta – niezależnie od tego, czy jest to lekkie odświeżenie, czy poważna transformacja. BoConcept jest zaangażowany we wprowadzanie elastycznej usługi projektowania wnętrz i wiodącej w branży personalizacji do przestrzeni zarówno prywatnych, jak i publicznych – bez uszczerbku dla wizji projektowej lub estetyki.

„Stawiamy naszych klientów w centrum wszystkiego, co robimy, z inspirującym wezwaniem do 'Live Ekstraordinær'” – mówi Mikael Kruse Jensen, CEO.

To, co wyróżnia BoConcept, to zaangażowanie w personalizację. Dzięki ponad 120 różnym tkaninom i materiałom do wyboru, w tym skórze anilinowej, filcowi, aksamitowi, dębowi, orzechowi, chromowi, stali i nie tylko, klienci mogą tworzyć kombinacje dostosowane do ich indywidualnych upodobań i osobowości.

Ambicją BoConcept w zakresie zrównoważonego rozwoju jest wytwarzanie produktów o jak najmniejszym wpływie na środowisko, biorąc odpowiedzialność za każdy materiał, którego używamy i współpracując z dostawcami w celu zapewnienia przejrzystości i identyfikowalności w całym naszym łańcuchu dostaw.

Aby poznać najnowsze skandynawskie wzornictwo i styl, odwiedź jeden z ponad 340 sklepów BoConcept na całym świecie. Niezależnie od tego, czy szukasz duńskich sof, krzeseł, stołów, łóżek, rozwiązań do przechowywania czy akcesoriów, zespół ekspertów BoConcept jest gotowy udzielić profesjonalnych porad dotyczących projektowania domu. Klienci mogą również zarezerwować wirtualne spotkanie lub skontaktować się z BoConcept w celu uzyskania indywidualnej konsultacji.

Więcej informacji o BoConcept i jego nagradzanych projektach można znaleźć na stronie https://www.boconcept.com/en-gb/.


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine