Enter your search keyword or phrase and press enter.

25 marca, 2024

GEOFFREY PARKER – LUKSUSOWE GRY RĘCZNIE WYKONANE

GEOFFREY PARKER – LUKSUSOWE GRY RĘCZNIE WYKONANE

Założona w 1958 roku firma Geoffrey Parker osiągnęła szczyt w dziedzinie luksusowych gier planszowych, stołów do gier i wykwintnych opakowań. Znani na całym świecie ze skrupulatnie ręcznie wykonanych skórzanych plansz do backgammona, od ponad sześciu dekad pozostają wyborem dla profesjonalnych graczy, entuzjastów i luksusowych marek.

Nazwa Geoffrey Parker oddaje hołd naszemu wizjonerskiemu założycielowi, który, kierowany głęboką pasją do skóry i literatury, w 1958 roku wyruszył w podróż, która rozpoczęła się od tworzenia miniaturowych książek oprawionych w skórę. Te wykwintne kreacje trafiły w ręce ekskluzywnych butików i luksusowych marek, w tym takich jak P & O i Cunard. Jednym z naszych cenionych klientów był Richard Dunhill, potomek kultowej marki Dunhill. To na jego polecenie niezrównane umiejętności Geoffreya Parkera w zakresie inkrustacji skórą zostały wykorzystane do stworzenia zestawu do gry w szachy, co było kluczowym momentem w naszej bogatej historii.

Dziś dziedzictwo Geoffreya Parkera rozwija się pod kierownictwem trzeciego pokolenia. Elliot, wnuk samego Geoffreya, jest integralną częścią rodzinnego biznesu od 16 roku życia i niedawno przejął obowiązki dyrektora zarządzającego od swojego ojca, Maxa.

Gry planszowe Geoffrey Parker wykraczają poza zwyczajność, są uosobieniem rzemiosła dzięki tradycyjnym technikom i dziesięcioleciom doświadczenia w płynnym inkrustowaniu skór w celu stworzenia nieskazitelnej powierzchni do gry. Jako mistrzowie naszego rzemiosła, nie jest zaskoczeniem, że luksusowe marki niezmiennie zwracają się do nas, gdy chcą ulepszyć swoją ofertę gier. Jednak poza ich estetycznym urokiem, nasze gry są nasycone niezłomnym zaangażowaniem w profesjonalne rozgrywki, zaprojektowane tak, aby spełniały rygorystyczne standardy turniejów i zawodów.

Każda plansza jest skrupulatnie wykonana zgodnie ze specyfikacjami, z subtelnymi funkcjami pomysłowo zintegrowanymi w celu zapewnienia uczciwej gry.

Rozważmy na przykład wszechobecną kwestię stronniczych kości. Standardowy zestaw kości, z nierównomiernym rozkładem masy, przechyla szanse na korzyść niektórych wyników, podważając uczciwość gry. W Geoffrey Parker rozwiązujemy ten problem za pomocą profesjonalnie ważonych kości, aby wyeliminować wszelkie nieuczciwe przewagi. Podobnie, nasze kubki na kości są wyposażone tak, aby zapewnić, że każdy rzut jest naprawdę losowy, udaremniając wszelkie próby manipulowania wynikiem.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym miłośnikiem gry w backgammona, czy po prostu lubisz organizować eleganckie wieczory pokerowe dla przyjaciół, nasza kolekcja zaspokoi wszystkie gusta i preferencje. Prawie wszystkie nasze produkty są wykonywane ręcznie na zamówienie, co pozwala na niezrównaną personalizację bez żadnych wymagań dotyczących minimalnej ilości. Nasz oddany zespół jest gotowy do współpracy z Tobą, tworząc elementy na zamówienie, które odzwierciedlają Twoją unikalną wizję i styl.

Dla tych, którzy wolą natychmiastową satysfakcję, czeka nasz wyselekcjonowany wybór produktów magazynowych, dostępnych do natychmiastowego zamówienia. Podczas gdy te elementy są oferowane w z góry określonych kolorach, możesz mieć pewność, że każdy z nich jest starannie wykonany przez naszych mistrzów rzemieślników zgodnie z rygorystycznymi standardami określonymi przez Geoffreya Parkera ponad sześć dekad temu.

Wraz z cenionymi luksusowymi grami planszowymi specjalizujemy się w tworzeniu stołów do gier na zamówienie, dostosowanych do ścisłych specyfikacji naszych klientów. Te ręcznie wykonane cuda płynnie integrują nasze wykwintne gry planszowe, oferując połączenie elegancji i rozrywki. Nasza zróżnicowana oferta stołów do gier obejmuje zarówno bogate stoły do pokera, jak i wyrafinowane stoły do backgammona. Dla tych, którzy są rozdarci między klasyką, prezentujemy stoły, które harmonijnie łączą tradycyjne gry z ponadczasowymi ulubionymi grami kasynowymi, zapewniając coś dla każdego wymagającego entuzjasty.

W ciągu naszej wspaniałej 66-letniej historii ściśle współpracowaliśmy z wieloma projektantami wnętrz, realizując naprawdę wyjątkowe projekty. Od skrupulatnego wyboru niepalnych materiałów do bezpiecznego użytkowania na pokładzie prywatnych odrzutowców, po dobór materiałów i schematów kolorystycznych, które płynnie dostosowują się do estetyki domu, staramy się urzeczywistnić wizję każdego projektanta z niezrównaną precyzją i wyrafinowaniem.


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine