Enter your search keyword or phrase and press enter.

28 czerwca, 2024

Korantina Homes: Gdzie marzenia nabierają kształtu w cypryjskim raju

Korantina Homes: Gdzie marzenia nabierają kształtu w cypryjskim raju

Cypr, wyspa przesiąknięta historią i obdarzona naturalnym pięknem, od dawna jest rajem dla osób poszukujących luksusowej śródziemnomorskiej ucieczki. Korantina Homes, renomowany deweloper gruntów i nieruchomości, stał się liderem w tworzeniu wyjątkowych doświadczeń życiowych, które podnoszą samo pojęcie luksusowego życia na Cyprze. Ich niezachwiane oddanie jakości, skrupulatna dbałość o szczegóły, komfort i innowacje przejawiają się w każdym projekcie, którego się podejmują.

Royal Bay: Oaza na miarę na Lazurowym Wybrzeżu

Wyobraź sobie prywatny świat, skrupulatnie zaprojektowany, aby zaspokoić każde Twoje pragnienie. Royal Bay, oszałamiająca inwestycja firmy Korantina Homes, ucieleśnia tę właśnie istotę. Położona w spokojnej okolicy z zapierającymi dech w piersiach widokami na niekończący się horyzont i krystalicznie czyste wody Venus Beach, Royal Bay oferuje styl życia niezrównany na Cyprze.

Symfonia willi:

Sercem Royal Bay jest 50 starannie zaprojektowanych willi, z których każda reprezentuje jeden z siedmiu różnych stylów architektonicznych. Niezależnie od tego, czy pragniesz rozległej willi z wysokimi sufitami i najnowocześniejszą kuchnią, czy też oazy intymności z wystawnymi meblami i prywatnym basenem bez krawędzi, Royal Bay zaspokoi każde Twoje pragnienie. Najbardziej wymagający mieszkańcy mogą wybrać wille z ekstrawaganckimi udogodnieniami, takimi jak wewnętrzne sale kinowe, dedykowane pokoje gier i osobiste siłownie, przekształcając swoją rezydencję w prywatną przystań rozrywki.

Poza murami:

Royal Bay rozciąga się daleko poza mury swoich luksusowych willi. Bujne, niebiańskie ogrody tworzą spokojną ucieczkę, w której mieszkańcy mogą zrelaksować się wśród delikatnych pieszczot śródziemnomorskiej bryzy. Gustownie zaprojektowany klub z całodobową recepcją zapewnia zaspokojenie każdej potrzeby. Zanurz się w kulinarnych przysmakach w eklektycznych restauracjach, przesuń swoje granice na prywatnej siłowni lub po prostu zanurz się w spokojnym otoczeniu. Niezrównane bezpieczeństwo zapewnia całkowity spokój ducha, pozwalając w pełni cieszyć się beztroskim cypryjskim stylem życia.

Zobowiązanie do niezachwianej obsługi:

Mieszkańcy Royal Bay mogą korzystać z usług konsjerża dostępnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu każde życzenie jest przewidywane i spełniane. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy rezerwacjach, zajęciach, czy po prostu pomocnej dłoni, oddany personel Royal Bay jest w stanie zaspokoić każdą Twoją zachciankę. To zobowiązanie do niezrównanej obsługi podnosi Royal Bay z kolekcji rezydencji do oazy spersonalizowanego luksusowego życia. Uznany przez Luxury Lifestyle Awards 2024 za najlepszy luksusowy projekt willi i najlepszy luksusowy projekt przy plaży, Royal Bay oferuje niezrównane wrażenia z życia, w których każdy szczegół jest skrupulatnie zaprojektowany, aby objąć wyjątkowe piękno wybrzeża Morza Śródziemnego i zaspokoić każde Twoje pragnienie.

Soho Resort: Gdzie nowoczesny luksus spotyka się z niezrównaną wygodą

Soho Resort to kolejna wielokrotnie nagradzana inwestycja firmy Korantina Homes. Położony w Pafos, tętniącym życiem mieście przesiąkniętym historią, Soho Resort oferuje urzekające połączenie nowoczesnej architektury i niezrównanej wygody. Inwestycja składa się z dwóch wieżowców – majestatycznego West Tower z 15 piętrami i będącego w budowie East Tower, który ma stać się najwyższym budynkiem w mieście. Uznany za najlepszy luksusowy apartament przez Luxury Lifestyle Awards, Soho Resort podnosi cypryjskie życie na zupełnie nowy poziom.

Linia nieba na nowo zdefiniowana:

Architektura Soho Resort jest urzekającym początkiem rozmowy. Wieże charakteryzują się unikalnym połączeniem ostrych linii i eleganckiej futurystycznej sylwetki, dzięki czemu płynnie integrują się z otoczeniem, a jednocześnie stanowią odważne oświadczenie. To innowacyjne podejście do projektowania wykracza poza estetykę; wieże wykorzystują inteligentne systemy budowlane, które optymalizują efektywność energetyczną i zwiększają komfort mieszkańców.

Sanktuarium na niebie:

Soho Resort oferuje mieszkańcom sanktuarium na niebie. Każdy z 50 w pełni umeblowanych apartamentów posiada prywatny taras, pozwalający mieszkańcom cieszyć się hipnotyzującymi widokami na morze i złotym blaskiem śródziemnomorskich zachodów słońca. Wyobraź sobie relaks na tarasie po długim dniu, ukojony delikatną morską bryzą i zapierającą dech w piersiach panoramą.

Świat udogodnień:

Poza rezydencjami, Soho Resort oferuje mnóstwo udogodnień zaprojektowanych tak, aby zaspokoić potrzeby każdego mieszkańca. Zrelaksuj się w spa, ożyw swoje ciało na siłowni lub weź orzeźwiającą kąpiel w basenie. Obiekty sportowe, park, plac zabaw i wspaniałe ogrody tworzą środowisko, w którym mieszkańcy w każdym wieku mogą znaleźć relaks i przyjemność.

Lokalizacja nie do porównania:

Lokalizacja Soho Resort dodatkowo podnosi jego atrakcyjność. Położony w pobliżu portu w Pafos i inspirującego średniowiecznego zamku, Soho Resort oferuje mieszkańcom tętniące życiem tło przesiąknięte historią. Odkryj urocze sklepy i tętniące życiem kawiarnie w porcie lub zagłęb się w bogaty gobelin przeszłości Pafos w urzekającym zamku. Poza bezpośrednim sąsiedztwem, mieszkańcy cieszą się łatwym dostępem do luksusowych hoteli, kwitnącej sceny życia nocnego, uznanych szkół i uniwersytetów oraz ukrytych skarbów czekających na odkrycie.

Zrównoważony rozwój u podstaw

Korantina Homes nadaje priorytet odpowiedzialności za środowisko w każdym projekcie, którego się podejmuje. Zarówno Royal Bay, jak i Soho Resort stosują zrównoważone praktyki budowlane, wykorzystując lokalne i pochodzące z recyklingu materiały, gdy tylko jest to możliwe. To zaangażowanie w zrównoważony rozwój wykracza poza materiały; oba projekty integrują inteligentne systemy budowlane, które optymalizują efektywność energetyczną i zwiększają komfort mieszkańców. Dyrektor generalny Korantina Homes, George Ioannou, podkreśla to zaangażowanie, stwierdzając: „Wierzymy, że każdy sukces biznesowy ma znaczenie tylko wtedy, gdy ma wpływ na społeczeństwo. W tym kierunku rozwijamy szereg działań związanych ze wsparciem sportu, edukacji, kultury i ochrony środowiska”. Wyobraź sobie życie w luksusowej przystani, która nie tylko zaspokaja każdą Twoją zachciankę, ale także nie szkodzi środowisku – filozofia Korantina Homes jest ucieleśnieniem każdego projektu.

Inwestycja w raj

Posiadanie nieruchomości w Royal Bay lub Soho Resort to nie tylko nabycie luksusowej rezydencji; to inwestycja w styl życia. Wyobraź sobie, że budzisz się z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze, korzystasz ze światowej klasy udogodnień i cieszysz się niezrównaną obsługą oferowaną przez Korantina Homes. Niezależnie od tego, czy szukasz stałego miejsca zamieszkania, wakacyjnego wypadu czy nieruchomości na wynajem, Royal Bay i Soho Resort oferują bezpieczne i obiecujące możliwości inwestycyjne w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Cyprze.

Korantina Homes: Epitom luksusowego życia

Zaangażowanie Korantina Homes w jakość, innowacyjność i wyjątkową obsługę pozycjonuje ich jako niekwestionowanego lidera w dziedzinie luksusowego życia na Cyprze. Royal Bay i Soho Resort to tylko dwa przykłady ich zaangażowania w tworzenie niezwykłych doświadczeń życiowych. Od starannie zaprojektowanych willi na zamówienie po współczesne wieżowce z zapierającymi dech w piersiach widokami, Korantina Homes zaspokaja potrzeby wymagających klientów poszukujących tego, co najlepsze. Ich niezachwiane zaangażowanie w zrównoważony rozwój zapewnia, że ich projekty nie tylko podnoszą styl życia, ale także szanują naturalne piękno Cypru. Tak więc, jeśli marzysz o życiu skąpanym w luksusie, ogarniętym ciepłem Morza Śródziemnego i położonym pośród bogatego gobelinu cypryjskiej kultury, Korantina Homes posiada klucz do odblokowania Twojego marzenia. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.korantinahomes.com/


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine