Enter your search keyword or phrase and press enter.

9 października, 2021

Jakie są różnice między penthouse`m a apartamentem

Jakie są różnice między penthouse`m a apartamentem

Jakie są różnice między penthouse’m a apartamentem. Penthouse to według definicji luksusowy apartament. Owszem – ma dużą powierzchnię, wysoki standard wykończenia, znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu, gwarantującym wiele udogodnień, takich jak basen czy siłownia. Poza tym wyróżnia się jednak dodatkowymi, wyjątkowymi cechami, których na próżno szukać w standardowym apartamencie premium. Jakie to cechy?

Jakie są różnice między penthouse`em a luksusowym apartamentem?

Penthouse to coś więcej niż standardowy luksusowy apartament. Żeby zyskać takie miano, nieruchomość musi charakteryzować się szczególnymi wyróżnikami. Wśród nich są:

Taka charakterystyka sprawia, że nieruchomości tego typu są niezwykle ekskluzywnym rozwiązaniem, na które mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Na poziom elitarności wpływa również fakt, że liczba penthouse`ów, jakie można zaprojektować w jednym apartamentowcu, jest ograniczona.

Czy warto zainwestować w penthouse?

Pomimo ich wysokich cen, chętnych na zakup lub wynajęcie penthouse`ów jest wielu. Korzystają z takich możliwości zarówno pary, jak i duże rodziny z dziećmi. W ostatnim przypadku jest to o tyle dobre rozwiązanie, że podział na dwie kondygnacje pozwala oddzielić strefę dzienną od strefy wypoczynku. Ponadto większy metraż, liczne pokoje czy dodatkowe łazienki to udogodnienia, które zdecydowanie docenią wszyscy domownicy. Duży popyt na penthouse`y sprawia, że mogą one stanowić świetną inwestycję jako lokale na wynajem. Nieruchomość w dobrej lokalizacji i o wysokim standardzie wykończenia z pewnością szybko znajdzie dla siebie lokatorów. Rentowność z takiej inwestycji zależy od wysokości czynszu jaki możemy za wynajem uzyskać. O cenach najmu po roku pandemii COVID-19 pisaliśmy tutaj.

Gdzie warto kupić penthouse?

Przeczytaj cały artytkuł TUTAJ

Chcesz się więcej dowiedzieć o apartamentach w Warszawie – skontaktuj się z agencją nieruchomości luksusowych Vilea Property Boutique:

W: vilea.pl
E: biuro@vilea.pl
T: +48 602 206 111
A: F. Klimczaka 13 Warszawa


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine