Enter your search keyword or phrase and press enter.

10 stycznia, 2022

ZOSTAŃ SZPIEGIEM, PRZEMIERZAJĄC ŚWIAT. XANADU LUXURY GROUP PREZENTUJE NAJLEPSZE DOŚWIADCZENIE SZPIEGOWSKIE

ZOSTAŃ SZPIEGIEM, PRZEMIERZAJĄC ŚWIAT. XANADU LUXURY GROUP PREZENTUJE NAJLEPSZE DOŚWIADCZENIE SZPIEGOWSKIE

Wszyscy marzyliśmy o podróżach dookoła świata, będąc częścią super tajnej organizacji, ścigającej tajemniczego szpiega.
Częściej niż nam się wydaje mamy tendencję by skrycie życzyć sobie, abyśmy byli tymi złymi, czarnymi charakterami. Cóż, koniec z marzeniami!

Xanadu Luxury Group wraz z Bond & Specter z dumą prezentują operację, DON’T ASK DON’T TELL. W ciągu czternastu dni operacja ta zabierze gości do siedmiu krajów na całym świecie ścigając niesławnego brytyjskiego szpiega, pana Bonda, czerpiąc inspirację z organizacji zła w świecie Bonda. Goście staną się agentami SPECTER i będą ścigać brytyjskiego szpiega przez wrzosowiska Szkocji, na piaszczystych wydmach Egiptu i przez ośnieżone góry wokół Wiednia. To doświadczenie, którego goście nigdy nie zapomną.

W ramach zostania agentem naszej tajnej organizacji złoczyńców SPECTER, goście otrzymają swoje własne, niestandardowe pierścienie SPECTER, które zostaną wykonane przez niesamowitego jubilera The Cut London i zaprojektowane przez Kate Baxter, założycielkę. Każdy pierścień jest unikalny dla gości. Wraz z pierścieniem, goście otrzymają również swój własny zegarek Specter, który pozwoli im odmierzać czas podczas podróży.

Polowanie na Brytyjskiego Szpiega zabierze naszych gości dookoła świata, zaczynając od Szkocji, a następnie przenosząc się do Las Vegas, Nassau, Istambułu, Egiptu, Wiednia i na koniec do Londynu. Aby upewnić się, że nasi nowi SPECTER Agenci dotrą do celu na czas, mamy własny BBJ, który przewozić ich będzie pomiędzy krajami, ale także pozwoli im się zrelaksować i naładować baterie podczas pobytu na pokładzie. Goście spędzą około 48 godzin w każdym mieście, ścigając Bonda i rozwijając po drodze swoje umiejętności szpiegowskie. W Las Vegas goście będą doskonalić swoje umiejętności strzeleckie i taktyczne, na Bahamach – doświadczenie w nurkowaniu, w Istambule – zbieranie informacji wywiadowczych, w Egipcie – umiejętności badawcze, w Wiedniu – jazdę na nartach i wieczór w operze, a w Londynie – niestety, to jest tajne.

Chodzi plotka, że dwie postacie z Bond Franchise będą uczestniczyć, pierwszą jest Miranda Frost (grana przez Rosamund Pike) i druga Dr Christmas Jones (grana przez Denise Richards). Czy się ujawnią tego nie wiemy, ale goście będą musieli być czujni, czy to w pociągu strumieniowym, który wyczarterowaliśmy z Victoria Station na bal zamknięcia w Londynie. Kto wie, może pojawi się nawet prawdziwy Bond?

Kiedy goście dotrą do Londynu, oczekuje się, że wezmą udział w balu zamykającym SPECTER, który odbywa się w mieście. Panowie będą musieli założyć swoje unikatowe smokingi, które zostały uszyte na miarę specjalnie na tę okazję, a panie będą miały na sobie suknie balowe dostarczone przez SPECTER.

Pozostaje tylko pytanie, czy nasi goście złapią brytyjskiego szpiega, BONDa?

Aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Agentom SPECTER podczas podróży, Intrepid Protection będzie zapewniać ochronę
naszym gościom, bez względu na to, gdzie na świecie podróż ich zabierze. Jako byli komandosi, przeszli wszystkie niezbędne szkolenia i posiadają umiejętności, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym gościom.

Jesteśmy dumni, że poprzez to wydarzenie wspieramy naszego partnera w Zielonej Inicjatywie – One Tree Planted. Łącznie 42376 drzew zostanie zasadzonych po tym wydarzeniu. Po osiągnięciu dojrzałości, drzewa te będą usuwać 2 034 048 funtów (889 896 kg) dwutlenku węgla każdego roku. To znacznie zmniejszy nasz ślad węglowy. Przeprowadzimy również prywatną aukcję charytatywną, na której goście będą mieli okazję nabyć autentyczne pamiątki z serii James Bond. Te niesamowite pamiątki zostały dostarczone przez Back Drop Promotions.

„Jako wielki fan serii Jamesa Bonda chciałem stworzyć przygodę inspirowaną światem Bonda, doświadczenie, które sprawi, że nasi goście będą mogli cieszyć się wspaniałym przeżyciem i poczuć się tak, jakby naprawdę ścigali prawdziwego Bonda, robić wszystkie te szalone rzeczy, które brytyjski szpieg robi w filmach. Teraz goście mogą naprawdę stać się agentami SPECTER i poczuć się w każdym calu międzynarodowymi szpiegiem.” – Khawer Carr, Dyrektor Generalny

Bilety są dostępne w cenie £220,000 dla dwóch osób/pary

Bilet obejmuje wszystkie aspekty podróży, w tym przeloty, paliwo, posiłki i podatki lokalne między krajami, wszystkie noclegi w hotelach, w zależności od dostępności pojazdów w Agencji SPECTER. Transfery hotelowe i lotniskowe w każdym kraju, wszystkie posiłki i napoje – śniadania, obiady i napoje, prywatne oglądanie filmu o Bondzie w Londynie, Bal Zamknięcia w Londynie, występy operowe w Wiener Staatsoper w Wiedniu, wszystkie wycieczki w poszczególnych miejscach, np. narty, nurkowanie, Jet Skiing itp.

Jako prezent:
Jego i jej zegarek i pierścionek SPECTER, męski smoking na miarę, damska suknia balowa.

Pełna trasa dostępna jest na stronie internetowej wydarzenia.
Strona imprezy i dane kontaktowe kliknij tutaj

Informacje o firmie
Xanadu Luxury Group specjalizuje się w Lifestyle Management + Asset Acquisitions & All Things
Bespoke. Jako grupa, firma zajmowała się aktywami o wartości ponad 63 miliardów dolarów, w nieruchomościach, hiper i supersamochodach, jachtach i lotnictwie. Każdego roku firma prezentuje swoim klientom aktywa o wartości średnio 7 miliardów dolarów. Grupa jest również domem dla The Keep Club, pierwszego i jedynego klubu cashback na świecie, pozwalającego jego członkom na otrzymanie ponad 250.000 USD zwrotu gotówki każdego roku, kiedy kupują lub sprzedają aktywa jako członkowie klubu. Wszyscy członkowie otrzymują własną kartę Visa, która pozwala im na wydawanie gotówki w dowolnym miejscu na świecie, które akceptuje Visa.

W: Xandu Luxury Group
E: Europa
E: Ameryka Północna

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine