Enter your search keyword or phrase and press enter.

23 czerwca, 2023

Nowe modele Orient Bambino łączą klasyczny design ze świeżością kolorów tarcz

Nowe modele Orient Bambino łączą klasyczny design ze świeżością kolorów tarcz

Orient wprowadził cztery nowe modele do swojej popularnej serii Orient Bambino w kolekcji Classic Collection. Łączą one stylowe kolory z klasyczną i prostą trójwskazówkową tarczą Orient Bambino. W połączeniu z paskami, które można w swobodny sposób regulować, te atrakcyjne zegarki mechaniczne są idealne na każdą okazję.

Jedna z najlepiej sprzedających się serii Orient Bambino jest popularna na całym świecie, reprezentując wszystko, czym jest Orient. Seria znana jest z tradycyjnej, klasycznej tarczy, kopułowego szkła w stylu retro i delikatną kopertą.

Tarcze nowych modeli są dostępne w kolorach jasnozielonym, granatowym, błękitnym i brązowym, które nadają modnego wrażenia klasycznemu stylowi Orient Bambino. Wskazówki i indeksy w kolorze żółtego lub różowego złota, które są dopasowane do przyciągających wzrok świeżych kolorów tarczy, dodatkowo podkreślają wrażenie.

Nowe kolory dodają ujmującej jakości, sprawiając, że Orient Bambino jest bardzo atrakcyjny dla młodszych pokoleń, które szukają
mechanicznych zegarków z elegancją i swobodą.

Oprócz kolorów tarczy, charakterystyczną cechą nowych modeli są również paski. Stylowe paski są dopasowane kolorystycznie do tarcz: jasnozielony model ma pasek w kolorze skóry wielbłąda i jest brązowy po bokach i z tyłu; model granatowy jest wyposażony w beżowy pasek, który jest niebieski po bokach i z tyłu. Model błękitny jest wyposażony w beżowy pasek, który jest szary po bokach i z tyłu oraz model w kolorze brązowym z paskiem w kolorze brązowym ze wszystkich stron.

Wyszukana kolorystyka i stylistyka tarcz i pasków sprawiają, że jest to świetny model do sparowania z casualowym stylem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet i jest idealnym dodatkiem do każdego stylu.

Nowe modele Orient Bambino są napędzane przez automatyczny wewnętrzny kaliber F6724 (z ręcznym nakręcaniem) i pokazują zarówno godzinę, jak i kalendarz. Stabilna dokładność w zakresie od +25 sekund do -15 sekund dziennie, w połączeniu z 40-godzinną rezerwą mocy, czynią je idealnymi do codziennego użytku.

O firmie Orient

Orient dostarcza światu wysokiej jakości zegarki, łącząc niezawodne mechanizmy z innowacyjnymi projektami od ponad 70 lat. Orient to japońska marka zegarków, która projektuje, produkuje własne mechanizmy i gotowe zegarki. Wysokiej jakości zegarki tej marki są
dostępne w przystępnych cenach, co czyni je niezwykle popularnymi wśród miłośników zegarków zarówno w Japonii, jak i za granicą.

Czasomierze Orient są poszukiwane przez fanów zegarków i wymagających kolekcjonerów zegarków na całym świecie.


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine