Enter your search keyword or phrase and press enter.

1 lutego, 2022

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA SPORTOWE W EUROPIE W 2022 ROKU, NA KTÓRE DOLECISZ PRYWATNYM JETEM.

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA SPORTOWE W EUROPIE W 2022 ROKU, NA KTÓRE DOLECISZ PRYWATNYM JETEM.

Firma Mercury Jets z siedzibą w Fort Lauderdale, specjalizująca się lotach charterowych prywatnymi odrzutowcami, poleca najważniejsze wydarzenia sportowe w 2022 roku, na które dolecisz prywatnym jetem.

Prywatnym odrzutowcem na najważniejsze imprezy sportowe

Każdego nowego roku, dostawcy prywatnych odrzutowców na całym świecie zaznaczają w swoich kalendarzach serię dużych wydarzeń sportowych, które zwiększą popyt na prywatne loty. Oczekuje się, że w roku 2022 sytuacja jeśli chodzi o fanów fizycznie uczestniczących w ich ulubionych obiektach i turniejach zacznie wracać do normalności jak  przed Covid-em, chociaż różne warianty Covid na kontynencie są aspektem, który powinien być ściśle monitorowany.

Prywatny lot oferuje unikalną wartość – lądowanie na najbliższym każdej arenie sportowej lotnisku, unikając większych tłumów, które pojawiają się podczas tradycyjnych lotów. Dzięki globalnej obecności, Mercury Jets bazując na danych historycznych o ruchu lotniczym oraz zapytania i rezerwacje na kontynencie, sporządził listę najlepszych wydarzeń sportowych w Europie w 2022 roku, na które możesz się dostać lądując prywatnym odrzutowcem .

Piłka nożna: Finał Ligi Mistrzów UEFA

Prawdopodobnie drugi najważniejszy finał piłkarski po Mistrzostwach Świata, finał Ligi Mistrzów jest wyczekiwanym wydarzeniem dla zagorzałych fanów piłki nożnej, a także dla tych, którzy szukają wyjątkowej atmosfery i wysokiej jakości meczu. Na tym etapie pozostało już tylko 16 drużyn, a kolejne mecze zostaną rozegrane w połowie lutego. Gdzie można wylądować prywatnym odrzutowcem? Na lotnisku Pulkovo (LED), 35 kilometrów na południe od Gazprom Areny.

Kiedy: Sobota 28 maja 2022 r.
Gdzie: Stadion Krestowski, Sankt Petersburg, Rosja

Tenis: French Open i Mistrzostwa Wimbledonu

Znany jako Roland-Garros jest najważniejszym obiektem z ceglastymi kortami w ATP Tour, z wielkimi meczami w męskiej i żeńskiej edycji, w całej swojej długiej historii (rozgrywany od 1891 roku). Ludzie zazwyczaj przylatują do miasta wcześniej, aby zrobić zakupy na ekskluzywnych Polach Elizejskich w Paryżu i zjeść posiłek przed wielkim meczem. Najlepszym lotniskiem do lądowania prywatnym odrzutowcem jest Paris Le Bourget, przeznaczone wyłącznie dla lotnictwa biznesowego.

Kiedy: 16 maja – 5 czerwca 2022 r.
Gdzie: Roland Garros, Paryż, Francja

Wimbledon to kolejny historyczny obiekt i najważniejszy turniej na trawie od początku jego istnienia, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W każdym meczu można poczuć tradycję, między innymi dzięki surowym zasadom, całkowicie białemu strojowi zawodników, rytuałowi, który pozostał niezmieniony od czasu jego powstania w 1877 roku. Lądowanie prywatnego odrzutowca zwykle odbywa się na lotnisku London Luton Airport (LTN).

Kiedy: 27 czerwca – 10 lipca 2022 r.
Gdzie: All England Lawn Tennis & Croquet Club, Anglia

Wyścigi konne: Royal Ascot

Najważniejszy wyścig w Wielkiej Brytanii przyciąga najlepsze konie wyścigowe na świecie. Nie bez powodu nazywa się go królewskim… ponieważ tor wyścigowy jest dzierżawiony bezpośrednio od Crown Estate, blisko związanego z brytyjską rodziną królewską. Znajduje się on również zaledwie 10 kilometrów od zamku Windsor, a królowa Elżbieta odwiedza to miejsce kilka razy w roku. Farnborough Airport (FAB) jest najbliższym terminalem dla prywatnych odrzutowców.

Kiedy: Od wtorku 14 czerwca do soboty 18 czerwca 2022 r.
Gdzie: Ascot Racecourse, Ascot, Anglia

F1 Grand Prix Monako

Luksus, jeden z najdroższych rynków nieruchomości na świecie i Formuła 1 definiują Monte Carlo. Jeden z najbardziej wyczekiwanych wyścigów F1. Monako ma zróżnicowaną trasę ulicami miasta, ze zmianami wysokości i charakterystycznym tunelem. Z pewnością jest jednym z najbardziej wymagających torów w turnieju. Monako jest również uważane za jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów w globalnym ekosystemie motoryzacyjnym. Lotnisko Nicea Lazurowe Wybrzeże (NCE) jest najlepszą opcją do lądowania prywatnego odrzutowca.

Kiedy: 27-29 maja 2022 r.
Gdzie: Circuit de Monte Carlo, Monako

Golf mężczyzn: 150 Mistrzostwa Open

Najstarszy turniej golfowy na świecie, rozgrywany od 1860 roku, przyciąga prywatne odrzutowce jak magnes. Profesjonalni golfiści, znani z całorocznego korzystania z samolotów typu executive ze względu na oszczędność czasu, oraz fani, wybierają odrzutowce biznesowe, aby wylądować na lotnisku Dundee Airport (DND) w Szkocji. Jest to najbliższe lotnisko od St. Andrews, gdzie znajduje się słynne Old Course, na którym rozgrywane są prestiżowe zawody

Kiedy: 10-17 lipca 2022 r.
Gdzie: Old Course, St Andrews, Szkocja

Podsumowując

Niezależnie od tego, czy Twoim głównym celem jest udział w najważniejszym wydarzeniu sportowym, czy skorzystanie z udogodnień, jakie każde z miejsc ma do zaoferowania – od pięknych krajobrazów po ekskluzywne sklepy i restauracje – prywatne lotnictwo może bezpiecznie i bezproblemowo przewieźć Cię w każde miejsce. Komfort i oszczędność czasu są standardem, co pozwala Tobie i Twojej rodzinie cieszyć się meczami i wyścigami sportowymi wysokiej rangi, zazwyczaj zaplanowanymi na weekendy, bez przerywania regularnych zajęć w rodzinnym mieście, zwłaszcza jeśli podróżujesz w obrębie Europy.

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine