Enter your search keyword or phrase and press enter.

22 maja, 2022

LOS NARANJOS GOLF CLUB – EKSKLUZYWNE POLE GOLFOWE W MARBELLI, COSTA DEL SOL

LOS NARANJOS GOLF CLUB – EKSKLUZYWNE POLE GOLFOWE W MARBELLI, COSTA DEL SOL

Położony w sercu Nueva Andalucia w Marbelli, w odległości krótkiej przejażdżki od Puerto Banus, Los Naranjos Golf Club należy do ekskluzywnej grupy pól golfowych na Costa del Sol, zaprojektowanych przez światowej sławy architekta pól golfowych Roberta Trent Jonesa Seniora i został zbudowany w czasie, gdy odpowiednie grunty były jeszcze dostępne. Pole szybko zyskało światową sławę dzięki swojemu mistrzowskiemu układowi i projektowi, podczas organizacji Mistrzostw Świata, Spanish Open i innych ważnych zawodów.

„W sezonie 2019/2020 otrzymaliśmy Złotą Flagę za Doskonałość Obsługi od wiodącej w Europie golfowej usługi tajemniczego klienta 59Club, po tym jak rok wcześniej otrzymaliśmy Srebrną Flagę. Fakt ten świadczy o naszej ambicji, aby nadal doskonalić doświadczenie gościnności w służbie golfa i nadal oferować naszym członkom i gościom luksusowe i wysokiej jakości usługi” – powiedział Julián Romaguera, dyrektor generalny Los Naranjos Golf Club.

Gdy tylko wejdziesz na pole golfowe Los Naranjos Golf Club, będziesz mógł zaobserwować bardzo szczególną i relaksującą atmosferę, która panuje w klubie. Restauracja i jej spektakularny taras to naturalne miejsce spotkań. To tutaj członkowie i goście spotykają się, cieszą się doskonałym jedzeniem i w końcu cieszą się wygodnym życiem w pięknym terenie.
Przez lata pole odegrało ważną rolę w przygotowaniach i triumfach wielu profesjonalnych graczy i jest uważane za jedno z najlepszych pól golfowych w Hiszpanii.

Los Naranjos Golf Club to typowy projekt Roberta Trenta Jonesa Sr. z szerokimi fairwayami i strategicznie rozmieszczonymi bunkrami oraz przeszkodami wodnymi. Greeny, z trawą Penn A4, są przestronne i lekko pofałdowane. Tee są długie i mają cztery znaczniki: czerwony, żółty, biały i czarny. Długość pola zaczyna się od 5,131 m, a w najdłuższym przypadku osiąga 6,532 m.

Onieśmielający 18. dołek par 5 kończy się w stylu amerykańskim, na podwyższonym green’ie chronionym przed zagrożeniem wodnym z przodu, a imponujący dom klubowy za nim dodaje atmosfery, którą tworzą obserwujący z dużego tarasu amatorzy gry. W 2005 i 2008 roku Los Naranjos zostało wybrane „Polem Roku” na Costa del Sol.

Los Naranjos to nie tylko najwyższej klasy pole golfowe – ekskluzywne imprezy towarzyskie dla członków i gości są bardzo popularne i podziwiane. W Los Naranjos należysz do międzynarodowego klubu, w którym panuje swobodna atmosfera i zaangażowanie społeczne.

„Hacienda Los Naranjos jest jedną z najczęściej odwiedzanych i najbardziej znanych restauracji na Costa del Sol. W rzeczywistości nasza restauracja dba o każdy szczegół, dokładnie o podstawowe aspekty, stając się doskonałym miejscem, w którym można delektować się znakomitą gastronomią po intensywnym dniu gry w golfa na jednym z najlepszych pól golfowych w Hiszpanii.

W naszym Pro Shopie wszędzie czuć golf. Nasi Caddy Masters to profesjonaliści, gotowi powitać Cię po przyjeździe, pomóc Ci w rezerwacji, wypożyczeniu buggy, wózków zwykłych lub elektrycznych, zestawów kijów… Wszystko jest gotowe, abyś mógł cieszyć się wspaniałym dniem gry w golfa. W Los Naranjos można również skorzystać z innych luksusowych usług, takich jak fizjoterapeuta czy nawet fryzjer.”

W: Los Naranjos
T: +34 952 81 24 28


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine