Enter your search keyword or phrase and press enter.

16 lutego, 2023

PODSUMOWANIE 2022 ROKU I NAGRODY ZA NAJLEPSZE WYNIKI ORAZ PLANY NA 2023 ROK W AGENCJI NIERUCHOMOŚCI LUKSUSOWYCH VILEA PROPERTY BOUTIQUE

PODSUMOWANIE 2022 ROKU I NAGRODY ZA NAJLEPSZE WYNIKI ORAZ PLANY NA 2023 ROK W AGENCJI NIERUCHOMOŚCI LUKSUSOWYCH VILEA PROPERTY BOUTIQUE

Nowy rok jeszcze na dobre się nie rozkręcił, a eksperci nieruchomości premium nie próżnują. W minionym miesiącu zespół Vilea Property Boutique uczestniczył w corocznym spotkaniu podsumowującym rok 2022.

Niewątpliwie był to znaczący czas na rynku nieruchomości luksusowych i premium, pełen zaskakujących wydarzeń, mających wpływ na kształtowanie się sytuacji rynkowej. Przyniósł również wiele nowych wyzwań. Pomimo nieprzewidywalnych sytuacji  agentom udało się zrealizować założone cele sprzedażowe.

Osiągnięte wyniki przekroczyły założenia, a działania i zaangażowanie było niejednokrotnie dostrzegane i nagradzane przez firmy związane z rynkiem nieruchomości premium.

 

W 2022r zespół Vilea świętował też otwarcie nowego biura w Śródmieściu przy ul. Pięknej 11 A.

Zespół Vilea zyskał również nowe twarze m.in. do ich grona dołączyła Dyrektor ds. rozwoju a Dział marketingu rozwija swoje skrzydła pod opieką nowej Dyrektor ds. Marketingu.

Sukces ma wielu autorów, w tym przypadku to zespół Agentek i Agentów Vilea oraz oddanego zespołu Back Office wspierającego agentów w ich codziennej pracy. To już tradycja, że podczas kolacji wigilijnej wręczane są nagrody i wyróżnienia Vilea.

Przeżyjmy to jeszcze raz – nagrody i wyróżnienia dla najlepszych Agentów

 

Kategoria – Najwyższy przychód VILEA w 2022 roku

I miejsce dla Agaty Paśniewskiej

II miejsce dla Edity Tomczyk

III miejsce dla Anety Klareckiej

 

Kategoria – Nagrody indywidualne

Agata Paśniewska – najwyższy przychód w TEAM WILANÓW w 2022 roku

Łukasz Hodura – najwyższy przychód w TEAM PIĘKNA w 2022 roku

Agata Paśniewska – najbardziej polecany Agent

Małgorzata Kostrubiec – najwyższa jakość pracy

 

Kategoria – Nagroda Fairplay, wybierana w tajnym głosowaniu całego zespołu Vilea

Edyta Zaorska za NAJWIĘKSZE WSPARCIE DLA INNYCH oraz bezinteresowną pomoc w 2022 roku. Niezastąpiona Office Menager nieustannie dba o well-being  Agencji zarówno w biurze w Wilanowie jak i w Śródmieściu, aby każdy czuł się dobrze w  zespole.

 

Gratulujemy wszystkim sukcesów, tak profesjonalnego i zaangażowanego zespołu oraz wspaniałej atmosfery w pracy. Z przyjemnością będziemy przyglądać się efektom pracy w kolejnych miesiącach, w szczególności po tak obiecująco zapowiadającym się planom założycieli agencji na kolejny rok..

,,W roku 2022 osiągnęliśmy zaskakujące wyniki sprzedaży, postawiliśmy na rozwój, inwestowaliśmy w nasze kompetencje, jednak nie zatrzymujemy się, a strategia na rok 2023 zakłada coraz bardziej ambitne cele. Jest to dla nas znaczący rok ze względu na zbliżające się 10-lecie naszej Agencji Nieruchomości. Wierzymy w osiągniecie wyznaczonych założeń, mając na swoim pokładzie doświadczone, profesjonalne i zaangażowane osoby, spełniające najwyższe standardy obsługi Klienta. Planujemy wdrożyć kolejne innowacje, zwiększyć swoje zasięgi, a przed wszystkim zakończyć kolejny rok jeszcze większymi sukcesami.’’

 

 


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine