Enter your search keyword or phrase and press enter.

21 marca, 2023

Wyróżniona gwiazdkami Michelin restauracja Al Sud zapewnia prawdziwy smak Portugalii w Palmares Ocean Living & Golf

Wyróżniona gwiazdkami Michelin restauracja Al Sud zapewnia prawdziwy smak Portugalii w Palmares Ocean Living & Golf

Wyróżniona gwiazdką Michelin restauracja Al Sud ujawniła 20 marca 2023 nowe menu składające się z 10 „momentów”, oddających smaki Algarve.

Architektura, wyrafinowana kuchnia i najwyższej jakości obsługa zapewniają wyjątkowe doświadczenie w Palmares Ocean Living.
Szef kuchni Al Sud Louis Anjos zabiera gości w kulinarną podróż przez dziedzictwo Portugalii.

Niewiele luksusowych ośrodków łączy architekturę, krajobrazy i gastronomię z tak spektakularnym rozmachem, jak oszałamiający Palmares Ocean Living & Golf w Algarve. Należący do Kronos Homes dom klubowy ośrodka otrzymał nagrodę National Real Estate Reward, a znajdująca się w nim restauracja Al Sud właśnie świętowała odnowienie swojej upragnionej gwiazdki Michelin. Teraz Al Sud ujawnił nowe menu na sezon letni 2023, skupiające się na prawdziwych smakach Algarve.

Executive Chef Louis Anjos pracował z szefem kuchni Ricardo Luzem przez wiele miesięcy nad skomponowaniem dań oddających hołd lokalnym smakom.

Chef Anjos komentuje:

„To nowe menu jest gastronomiczną podróżą. Jest odzwierciedleniem niestrudzonych poszukiwań tego, co najlepsze ma do zaoferowania Algarve, w połączeniu z elegancją i kreatywnością, która charakteryzuje każdy aspekt Al Sud i Palmares Ocean Living. Każde danie zostało szczegółowo przemyślane, aby dostarczyć niezapomnianych wrażeń zmysłowych.”

Nowe menu składa się z dziesięciu „momentów”, z takimi daniami jak tuńczyk z ostrygami z ujścia rzeki Alvor, na które można popatrzeć siedząc na tarasie Al Sud. Inne atrakcje to kawior Oscietra z ogórkiem, kaczka z foie gras, pomarańczą i ryżem carolino z portugalskiego Vale do Sado oraz deser wydobywający smaki migdałów z Algarve z muskatem i rozmarynem.
Gastronomiczna podróż Al Sud to przygoda pozwalająca poznać wyrafinowane portugalskie specjały mięsne, rybne, owoce morza i warzywa, wznosząc tradycyjne smaki na nowe wyżyny.
Alda Filipe, Sales and Marketing Director, Kronos Homes:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani intrygującą elegancją nowego menu w Al Sud at Palmares. Jesteśmy pewni, że zachwyci i zaskoczy naszych gości. Sukces restauracji i całego ośrodka w ciągu ostatnich kilku lat jest świadectwem ciężkiej pracy naszych zespołów oraz ich poświęcenia i pasji dla tego projektu. W Palmares, stawiamy na jakość w każdym doświadczeniu – od każdego kęsa w Al Sud, do decyzji dotyczących detali wystroju naszych wnętrz . Mieszamy architekturę, haute cuisine i pasję do sztuki wybornej obsługi, tworząc jedno niesamowite doświadczenie.”

Al Sud może pomieścić 24 osoby. Restauracja jest otwarta od środy do soboty do 4 kwietnia, po czym będzie otwarta od wtorku do soboty.

Oprócz wykwintnych posiłków w Al Sud, Palmares Ocean Living oferuje luksusowe nieruchomości na sprzedaż. Obejmują one apartamenty w cenie od 600 000 euro oraz działki z widokiem na ocean dostępne od 1,25 mln euro.

email: realestate@palmaresresort.com

tel.: (+351) 917 766 932


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine