Enter your search keyword or phrase and press enter.

15 listopada, 2023

Manuel García Asociados z MGA, Świętuje Zwycięstwo w Luxury Lifestyle Awards w Kategorii Najlepszego Projektu Luksusowego wnętrza Rezydencji w Murcji w Hiszpanii

Manuel García Asociados z MGA, Świętuje Zwycięstwo w Luxury Lifestyle Awards w Kategorii Najlepszego Projektu Luksusowego wnętrza Rezydencji w Murcji w Hiszpanii

MGA, renomowane studio specjalizujące się w projektowaniu wnętrz korporacyjnych i mieszkalnych z segmentu premium, zostało ogłoszone zwycięzcą Luxury Lifestyle Awards. Wyjątkowa praca studia, nad projektem Domu w Murcji przyniosła im prestiżowy tytuł Najlepszego Projektu Wnętrza Luksusowego w regionie.

Z pasją do swojego zawodu i niezachwianym zaangażowaniem w doskonałość, Manuel García Asociados zgromadziło niemal dwie dekady doświadczenia w dostarczaniu kreatywnych i kompleksowych rozwiązań projektowych. Ich projekty są nasycone wartościami takimi jak harmonia, elegancja i ponadczasowość, co sprawia, że wyróżniają się na rynku.

Projekt Domu w Murcji odzwierciedla talent pracowników i wizję studia. Usytuowany w rejonie mieszkalnym z domami szeregowymi, nowoczesnymi i przeważnie białymi, jednorodzinny dom doskonale wpisuje się w otoczenie, jednocześnie emanując klarownym i awangardowym urokiem. Zewnętrzne płytki z efektem trawertynu tworzą jasną fasadę widoczną z daleka, a z bliska oferują fakturę, ciepło i autentyczność charakterystyczne dla naturalnych materiałów skalnych.

Charakterystyczną cechą projektu jest jego wyraźny, poziomy i kompaktowy design, zdobiony starannie wykonaną okładziną, która daje wrażenie nakładających się warstw. Wynikiem jest estetycznie i przyjemne połączenie nowoczesności i naturalnych elementów, ilustrujące zdolność Manuela García Asociados do doskonałego balansu między kreatywnością a pragmatyzmem.

Wnętrze domu jest wykonane z minimalnej ilości materiałów. Okładzina zewnętrzna jest przeniesiona na główne ściany wnętrza. Podłoga również wykonana jest z tego samego porcelanowego materiału, wzmacniając połączenie przestrzeni i jednolitość domu. Kontrast stanowią unikalne deski obecne w wiszących sufitach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, odpowiadające na potrzebę zrównoważenia twardości ceramicznych ścian.

Starannie dobrany zestaw mebli uzupełnia projekt wnętrza, oferując harmonię i wyjątkowość – wartości, które zawsze pozostają obecne w przestrzeniach zaprojektowanych przez ten pasjonujący zespół.

Manuel García Sánchez, partner i założyciel, oraz Belén Moratalla García, partner, stanowią siłę napędową sukcesu studia. Ich komplementarne dziedziny i osobowości wzmacniają różnorodność ich pracy, pozwalając podejść do każdego projektu holistycznie i spójnie, wnosząc pasję i zaangażowanie na każdym etapie.

„Nasza filozofia polega na podejściu do każdego projektu, jakby był nasz własny, troszcząc się o każdy detal i nasycając każdą fazę pasją i zaangażowaniem, ponieważ tylko to, co doskonałe, jest dobrze wykonane” – powiedział Manuel García Sánchez. „To podejście wyraźnie odzwierciedla się w naszym nagradzanym projekcie, jesteśmy zachwyceni, że zostaliśmy uhonorowani prestiżowymi Luxury Lifestyle Awards za naszą wyjątkową pracę.”

MGA odegrało kluczową rolę w projekcie Domu w Murcji, oferując swoją wiedzę w dziedzinie projektowania wnętrz i krajobrazu oraz współpracując przy aspektach architektonicznych. Ich holistyczne podejście zapewniło spójny i zintegrowany projekt, emanujący poczuciem spokoju, dobrobytu i wyrafinowanego luksusu. Jest to harmonijna przestrzeń, która zaprasza do pozostania wewnątrz.

Z tym prestiżowym wyróżnieniem Manuel García Asociados potwierdza swoją pozycję jako jednego z czołowych graczy na rynku projektowania wnętrz luksusowych na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Ich zaangażowanie w doskonałość, kreatywność i pasję do swojego zawodu przyniosło im zasłużone uznanie podczas gali Luxury Lifestyle Awards.

O MGA:

Manuel García Asociados to multidyscyplinarne studio zlokalizowane w sercu Costa Blanca w Alicante w Hiszpanii. Ich strategiczne położenie pozwala im tworzyć wyjątkowe projekty „pod klucz” na obszarze Morza Śródziemnego.

Opierając się na swoim rozległym doświadczeniu w sektorze projektowania wnętrz mieszkalnych, zapewniają bardzo spersonalizowane projekty, które odpowiadają unikalnym potrzebom każdego klienta. Kładą szczególny nacisk na budowanie domów emanujących harmonią.

MGA dostarcza nie tylko domy z wykwintnymi i funkcjonalnymi projektami, ale także zapewnia klientom spersonalizowane i przyjemne doświadczenia, towarzysząc im przez cały proces projektowania i budowy. Wspierani przez doświadczony zespół profesjonalistów w tej dziedzinie, gwarantują jakość i wysoki standard wykonania. „Troszczymy się o każdy detal, dbając o to, aby cieszyli się Państwo zarówno wynikiem, jak i samą podróżą.”

Więcej informacji:  https://www.manuel-garcia.com/

Luxury Lifestyle Awards to międzynarodowa nagroda, która wybiera, uznaje, celebruje i promuje najlepsze luksusowe dobra i usługi na całym świecie. Celem firmy jest połączenie ludzi z najlepszym, co luksus ma do zaoferowania. LLA oceniła ponad 10 000 różnych dóbr i usług w 400 kategoriach z 60 krajów i przeanalizowała wyniki, aby dostarczyć listę TOP najlepszych na świecie. Takie światowej sławy marki jak Chanel, Dom Perignon i Ferrari dumnie zostały nazwane zwycięzcami. Zwycięstwo przynosi firmom status i uznanie, globalną promocję i dostęp do zupełnie nowego rynku klientów.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić: https://luxurylifestyleawards.com/


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine