Enter your search keyword or phrase and press enter.

21 listopada, 2023

Stylowy apartament w sercu Starego Mokotowa

Stylowy apartament w sercu Starego Mokotowa

Agencja nieruchomości luksusowych Vilea Property Boutique prezentuje, pełen światła, stylowy apartament położony w przedwojennej kamienicy. Wnętrze zostało urządzone ze smakiem w paryskim stylu oraz uważnością na historyczne detale. To idealne miejsce dla miłośników kamienicznych wnętrz i Starego Mokotowa. 

APARTAMENT:
4 pokojowy, funkcjonalny apartament o całkowitej powierzchni 89 m2, na którą składa się:

– reprezentacyjny hol z biblioteką w zabudowie
– słoneczny salon z wyjściem na balkon
– elegancka jadalnia
– doskonale wyposażona otwarta kuchnia z wyspą
– komfortowa sypialnia
– dodatkowa sypialnia
– gabinet
– łazienka z wanną i osobnym prysznicem

Mieszkanie jest funkcjonalne i zaprojektowane dla wygody mieszkańców. Znajdują się w nim wszystkie niezbędne sprzęty AGD (pralka i suszarka w zabudowie gospodarczej).

Ten unikatowy apartament przeszedł generalny remont dwa lata temu, podczas którego wydobyto piękno historycznych elementów mieszkania, wymieniono okna na drewniane, elektrykę i hydraulikę a także odrestaurowano dębowy parkiet.

BUDYNEK:
Apartament znajduje się na 2 piętrze w modernistycznej kamienicy z 1938 roku projektu Antoniego Jawornickiego. W budynku nie zainstalowano windy. Ciekawostka: po wojnie w kamienicy mieszkał reżyser Aleksander Ford.
W sezonie mieszkańcy kamienicy korzystają z uroków zielonego ogrodu na dziedzińcu.
Parkowanie samochodu na ulicy (abonament mieszkańca), istnieje możliwość wynajęcia garażu podziemnego blisko apartamentu. W kamienicy podłączone jest szybkie łącze światłowodowe.

LOKALIZACJA:
Ulica Narbutta to urokliwa część Starego Mokotowa. Doskonałą infrastrukturę komunikacyjną w każdym kierunku Warszawy zapewniają tramwaje, autobusy a także pobliskie metro. Atutami miejsca są pobliskie parki i tereny zielone (Park Morskie Oko, Łazienki Królewskie, Pola Mokotowskie), placówki edukacyjne, baseny (Warszawianka i OSiR Polna) a także kluby fitness.
W okolicy znajduje się wiele restauracji, klimatycznych kawiarni i punktów usługowych.
W pieszej odległości dostępne są liczne instytucje kultury: Pałac Szustra, Nowy Teatr oraz Kino Iluzjon. W niedalekiej odległości znajduje się Plac Unii Lubelskiej z centrum handlowym City Shopping.

 

Powierzchnia apartamentu: 89 m2

Ilość pokoi: 4

Piętro: 2/3

 

Sprawdź ofertę – kliknij tutaj

Apartament oferowany jest na wynajem przez agencję nieruchomości luksusowych Vilea Property Boutique


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine