Enter your search keyword or phrase and press enter.

2 maja, 2024

CANA: luksusowe kuchnie zewnętrzne, które łączy wyjątkowy styl życia, design oraz jakość

CANA: luksusowe kuchnie zewnętrzne, które łączy wyjątkowy styl życia, design oraz jakość

CANA to jedyna polska marka luksusowych kuchni outdoorowych. Biuro projektowe, showroom i atelier mieszczące się w Krakowie stanowią kreatywne centrum, w którym tworzone są prawdziwe arcydzieła zaprojektowane według indywidualnych wizji. Od początku działalności chcieliśmy tworzyć piękne kuchnie, wprawiające w zachwyt. Upiększamy ogrody, w których kuchnia zewnętrzna stanowi ważny element architektury o wysokich walorach estetycznych.

Rynek kuchni ogrodowych, choć wciąż stosunkowo młody, przeżywa dynamiczny rozwój. Sprzyja temu idea outdoor living-outdoor cooking, popularna koncepcja spędzania czasu i gotowania na świeżym powietrzu, silnie obecna na południu Europy, ale rozwijająca się również w innych krajach. Do grona użytkowników kuchni CANA dołączają więc kolejni klienci z zagranicy, a CANA stale przewyższa jakością i designem europejskich konkurentów w krajach takich jak Anglia i Francja.

Współpracujemy z architektami krajobrazu nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych. Według naszego zaprzyjaźnionego architekta ze studia projektowego w Wielkiej Brytanii, obecnie w projektach zauważalny jest wzrost zainteresowania wysokiej jakości kuchniami zewnętrznymi. Niedawno współpracowaliśmy z klientem z Ascot, niedaleko Londynu, który miał bardzo specyficzne i szczególne wymagania dotyczące integracji kuchni na świeżym powietrzu z nowym układem ogrodu. Klient wybrał kuchnię CANA, gdyż dostępność kuchni ogrodowych, dobrych, solidnych jakościowo oraz liczba firm oferujących ten produkt wraz z kompleksową obsługą dostawy i instalacji, jest w Wielkiej Brytanii dość ograniczona. Dostępne opcje zazwyczaj charakteryzują się standardowymi projektami, przeciętną jakością wykonania, ograniczoną gamą materiałów i wykończeń, a przy tym wysokimi cenami.

„Jakość wykonania i dbałość o szczegóły w kuchniach CANA są niezwykłe. Trzeba to zobaczyć, aby uwierzyć. Oni naprawdę pomyśleli o wszystkim. Każde łączenie, zawias, detal krawędzi i wykończenie są starannie przemyślane i wykonane tak, aby wyglądały znakomicie, ale także były niezwykle praktyczne, trwałe i łatwe w utrzymaniu” – Adam Rutecki, ELC Gardens

Kuchnia ogrodowa, jako element architektury ogrodowej, jest jej istotnym elementem – jest sercem ogrodu. Piękne chwile spędzone w ogrodzie z rodziną i przyjaciółmi, a zwłaszcza wokół kuchni, pozostają niezapomniane. Staramy się uwiecznić te chwile. Dlatego tak ważne jest, aby technologia, funkcjonalność oraz estetyka płynnie połączyły się w harmonijną całość. Kuchnie CANA oferują to wszystko. Wykonane z niezwykłą starannością, jakość wykończenia i innowacyjne rozwiązania techniczne odpowiadają najwyższym standardom. Są wyjątkowo trwałe i należą do kategorii „produktów ponadczasowych”. Jednocześnie uosabiają najwyższy poziom designu i rzemiosła.

„Jedną z rzeczy, którą absolutnie uwielbiamy w CANA, jest możliwość wyboru spośród szerokiej gamy materiałów i stylów. Dzięki temu kuchnia będzie idealnie harmonizować z innymi materiałami, kolorami i teksturami. Bardzo ważne jest dla nas, aby w ramach projektu istniała silna spójność wszystkich elementów, w przeciwnym razie efekt może wydawać się chaotyczny. Kuchnie CANA są wykonywane ręcznie na zamówienie, od podstaw, co pozwala wybrać kolor ramy, materiały wykończeniowe, konfigurację poszczególnych elementów w dowolnym układzie, a nawet opcję wysokości blatu. Nic nie wydaje się być poza ich możliwościami dostosowania do potrzeb klienta”. – Adam Rutecki, ELC Gardens 

canaconcept.com
+48 664 441 044
contact@canaconcept.com


Instagram / #Luxuryboutiquemagazine